Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a pasiról aki ilyen konditeremben feszülős/ izmozós vagy alsógatyás képet tölt fel társkeresőre?

Figyelt kérdés
szept. 6. 02:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A filmekben a streber lanyok mindig ilyenekkel jonnek ossze.
szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#10: társkeresőn aki tetszik jobbra húzod, aki nem azt balra.
szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12# köszönöm szépen! Rendes volt tőled.

Tudatlan vagyok ezzel kapcsolatban

szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én az ilyenek nőként mindig azonnal balra húztam. Szexagyú, egybites, nagyképű, felszínes, önmaga dicsfényében sütkérező ember benyomását kelti, nekem meg olyan nem kell. De azt is tudom, nem minden nő olyan, mint én, van az, aki vagy csak szexet keres, arra meg az a lényeg, "jó'nézzenki", vagy komolyat keres, de az alapján húzkál, hogy kire nedvesedett ne a bugyi.
szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Van olyan zsák, amire pont ilyen folt kell.
szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kezdetnek jó, viszont kell oda pár pénzköteg is és akkor ok.
szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!