Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen nincs senki korombeli akivel ismerkedhetnék ilyen célból. A hobbim a konditerem, itt vannak akik szimpatikusak, de oda se én se ők nem azért járnak hogy beszélgessünk, amúgyis nekem elég idegen dolog egy vadidegennel csak úgy beszélni. Bulikban általában olyanokkal találkozok, akiket én szelektálok ki és nem kellenek. Viszont így kb ki is fogytam a lehetőségekből. Társkeresőt pedig próbáltam, de az ingyeneseket senki nem veszi komolyan, hogy fizessek ilyenért arra pedig nem szántam el magam. Baráti köreim mind fiúkból állnak, így ott sincs akivel esetleg próbálkozhatnék. Hol tudnék ismerkedni még? Vagy próbálkozak meg konditeremben?(Én azt elég cikinek tartom) 21F

2017. jún. 9. 02:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Töltsél le valami simes játékot.
2017. jún. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet kipróbálom. Tudsz mondani egyet? (Szarkazmus)
2017. jún. 9. 04:35
 3/6 anonim ***** válasza:
En evente 300-400 lanyt szolitok le itthon, azert , hogy amikor kint vagyok akkor nyugodtan tudjak megszolitani egy kulfoldi lanyt. Itthon ugy is minden lany elutasit , ha odamegyek hozza es megszolitom. Mindig csak egy kavera , egy italra vagy egy fagyira hivom el oket. Az utolso 3 evben harmat tudtam elhivni osszesen es ennyi is volt kb. Ha rosszul alakulnak kint a dolgok akkor elmegyek prostihoz. Minden 10.-tol kapok ajanlatot is , mert latjak , hogy milyen ferfi vagyok. Ha kint megyek el prostihoz az + esztrakat is ad. Szerelem nap.....
2017. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gabika, megint nem bírsz a p**sáddal?
2017. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En nem az vagyok
2017. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Háát te max. valami prosti negyedben.

De ott se lenne sok esélyed.

szept. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!