Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szeretnék ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék ismerkedni olyan lányokkal, akik csendesek, békések és szeretik a könyveket, mit tegyek? 24F

Figyelt kérdés

Régi álmom, hogy olyan barátnőm legyen, aki hasonló hozzám. Nem vagyok bulizós típus és a könyveket falom folyamatosan. Szeretem a művészeket is, majdnem minden nap rajzolok.


Az sem segít sokat a helyzeten, hogy visszahúzódó, csendes, békés, jámbor ember vagyok. Rengeteg könyvet olvasok és imádom a könyvtárakat, folyamatosan járok könyvesboltba is. Postánál is dolgoztam, iratokat rendeztem. Mindig arra törekedtem, békés körülmények között élhessek.


Könyvtárban sajnos ugye nem nagyon lehet beszélgetni, mert tiltja a házirend. Könyvesboltban pedig nem ismerkedni járnak az emberek. Szoktam olyat is csinálni, hogy parkba rendszeresen megyek könyvekkel, de hiába... Pedig nagyon-nagyon-nagyon szeretnék egy kedves lányt, akivel jól megértjük egymást, szeretjük a másikat, építjük egymás életét és boldogok vagyunk.


Diszkó nálam KIZÁRVA. Nem szeretem az ilyen helyeket. A bulikat sem. Tudom, nem ez a jellemző a korosztályomban, de cseppet sem érdekel ez engem. És tudom, hogy sokan vannak így.


Kérdésem a következő! Mit javasoltok nekem? Hol érdemes ismerkednem? Hol van lehetőségem találkozni ilyen lányokkal?


2017. máj. 14. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Akár itt is, csak írd ki rendszeresen, több napszakban, ezt a "leakalappal" kérdést!

Könyv klubban esetleg?

2017. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak sok sikert kívánok! :)

Magadat adod, ami jó. Biztos van sok ilyen lány, csak gondolj bele, hogy pont ugyanebben a helyzetben vannak, amiben te.

2017. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Könyvklubok, író-olvasó találkozók, könyvfesztiválok, tematikus netes fórumok stb.


Könyvesboltba lehet, elsődlegesen nem ismerkedni járnak az emberek, attól még szóba elegyedhetsz velük.

2017. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne komplikáld túl. Ha meglátsz egy lányt, aki tetszik, szólítsd meg. Mindegy, hol vagy. A szüleim pl.a buszon ismerkedtek meg. Engem koncerten talált meg a férjem. A húgom egy tanulócsoportban jött össze a barátjával. A nagyszüleim a második világháború idején botlottak egymásba. A papám őrzött egy épületet, ahová a mamám be akart jutni. A szerelem néha lehetetlen helyekről jön. Nem érdemes bizonyos helyekre korlátozni az ismerkedést.
2017. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Könyvtárban is lehet ismerkedni. Mostanában ugyan nem voltam arra, de régen a központi Szabó Ervinben pl. mindig hatalmas nyüzsi volt, néha túlságosan is.

Nem minden könyvtár olyan, mint a filmekben, hogy a gonosz varánusz lepisszeg, tessék szélesíteni a látókört. :)

Amúgy pl. múlt hónapban könyvfeszten volt egy csomó rendezvény meg előadás, azokon simán lehet szóba elegyedni. Vagy jövő hónapban jön a Könyvhét, bár előadások kevésbé, dedikák lesznek bőven.

Közösségi oldalakon rengeteg könyves csoport van, bőven akad olyan közösség is, akik szerveznek találkozókat.

És ez csak néhány példa. :)

2017. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A szüleim pl.a buszon ismerkedtek meg. Engem koncerten talált meg a férjem. "

Persze, a hetvenes és a kilencvenes években még lehetett így ismerkedni de ma már mindenki a telefonjába bújik a buszon, a koncerteken meg elvannak a maguk társaságával, nem vegyülnek.

2017. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Persze, a hetvenes és a kilencvenes években még lehetett így ismerkedni de ma már mindenki a telefonjába bújik a buszon, a koncerteken meg elvannak a maguk társaságával, nem vegyülnek."


Nem mindenki, mert láttam olyan lányt, aki soha nem vette ki a telefont a buszon. Koncerteken lehet ismerkedni, főleg ha a lányok csoportokban vannak. Inkább a koncerteken és a szórakózóhelyeken ismerkedjél én azt mondom neked.

2017. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!