Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék pici, "nerd" lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Több hozzám hasonló alacsony és nyikhaj testalkatú srácot ismerek, akiről qrvára nem gondoltam volna, hogy van barátnője és mégis. Mindegyikőjüknek ilyen kis alacsony, tipikus lázadó kiskamasz nerd csaja van. Vagy animéknek, vagy rockzenéknek vagy pedig valami fura hobbinak a rajongója, de egyik sem az a tipikus 170-es csinos alkatú, egyetemista felszínes liberális bulizós p***a, aki csak 180 fölött áll szóba egy pasival és kissé erős túlzással, de ha nem tudod ledumálni róla a bugyiját, akkor elkönyvel egy kis csicska lúzernek. Viszont azt gondolom, hogy az imént említett nerd kis csajoknál lenne esélyem csak nem tudom, hol keresgéljek. És a legtöbbjük nincs elszállva magától csak megvannak a maguk kis világukban és azt gondolom, hogy ha találnék egy ilyen kaliberű lányt, akivel a stílusom is passzol, akkor végre lenne egy barátnőm és el tudnám veszíteni a szüzességemet. Mit gondoltok?

2017. ápr. 18. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Black Temple-ben, insta raiden.
2017. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a nerd, aki rockzenét hallgat és kislányosan viselkedik, vagy "valani fura hobbija van".

22/L

2017. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Prostival is el tudod veszíteni...


ha csak erre kellenek, akkro inkább hagyjad őket békibe.

2017. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Ha már az a cél, hogy végre elveszítsd a szüzességed, akkor akármilyen lányokkal próbálkozol, nem fog összejönni.


Egyébként meg a "nerd" az nagyon nem itt kezdődik.


Azt meg továbbra sem értem, hogy a liberális, mint politikai nézet, miért számít szitokszónak. Pont, hogy a liberális embereket kellene keresned, akik elfogadnak téged minden defekteddel együtt. Fura vagy.

2017. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

@4

Én nem akarok politizálni. Eskü, nem is szoktam. De a liberális eszméket valló SJW-k miatt nőtt ki a fűből gomba módjára fél év alatt több tucat gender, vált a fehér ember értéktelenné és miattuk nem mernek a svéd emberek utcára menni. Persze értem én, hogy az SJW és egy alapértelmezett liberális közt hatalmas különbség van, de a gondolatmenetük ugyanott kezdődik, egy olyan könyvben, amelyben minden fejezet címe: Tolerancia. A legminimálisabb nemzetiségtudat és hagyománytisztelet nélkül. Engem is az őrületbe kergetne egy ilyen személy még haverként is, annyira taszító nekem ez a mentalitás. Másnak meg az enyém, de hát "ez így van jól".

2017. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!