Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan társaságok/helyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan társaságok/helyek/közösségek, ahol "szűzpasi" fétises lányokkal tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már több csajnak olyan véleményét, hogy kifejezetten örülne neki, ha ő lehetne az "első" egy srácnak. Mivel jóképű vagyok, de már elmúltam 22 is, így ez lenne az egyetlen esélyem, hogy végre sikerüljön elmozdulnom erről a holtpontról. Enélkül sosem lesz barátnőm. Ne szépítsünk, a csajok 98%-a sosem jönne össze egy a lassan a húszas évei közepét taposó szűz pasival. De biztos vannak olyan közösségek, helyek, ahol sok a kiéhezett lány és kifejezetten szeretnék elvenni egy srác szüzességét. Ne vegyétek sértésnek és az egész kérdést csak társkeresés szintjén szeretném megközelíteni. Válaszaitokat előre is köszi.

2017. ápr. 8. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nincsenek szűzpasi fétises lányok, legfeljebb olyanok, akik ezt hazudják. Te pedig nem vagy jóképű, csak szerinted, különben már rég nem lennél szűz.
2017. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ha jóképű vagy, akkor nem lenne gond elveszíteni a szüzességed. 22 évesen ez még nem gáz. Bár én nem jönnék össze 22 éves szűzzel komoly kapcsolatra, mert idősebb vagyok, de ha kb annyi idős lennék, mint te, akkor nem zavarna.
2017. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy létezne ilyen fétis. Vagy ha mégis az nagyon ritka lehet. Főleg közösségeket létrehozó darabszámban nem létezik ilyen. A férfi szüzessége az szerintem össze sem hasonlítható egy nőjével. A nőjé tud érték lenni, a nőjére százával vannak fétises férfiak, de egy férfié az nem ilyen dolog.

Egy szűz lány "felavatásában" sok férfi lát izgalmat, gyönyört, férfinak érezheti magát stb. De egy férfi szüzessége lényegében csak annyi, hogy pancserkodik az elején meg ájuldozik, hogy puncit láthat. Ez nem hiszem, hogy túl sok nőt érdekelne.

F

2017. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

@3

Én mondjuk nem ájuldoztam, meg nem is pancserkedtem... amíg nem került sor a főműsorra. Akkor bírtam nagyjából fél másodpercig. Hogy aztán kamu volt-e a szöveg, amiben azt firtatta, hogy milyen ügyesen megtaláltam a G-pontját és a nyelvemmel milyen jól bántam, az rejtély marad örök életemre.

2017. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pancserkodásba, ájuldozásba szerintem beleillik az, hogy fél perc alatt elmegy valaki élete első vagy akár első pár aktusánál. Ez szerintem nem feltétlenül negatív dolog, igaz sokan így vélekednek róla. De, hogy a francba ne sülne el amikor a sok éves vágyakozás után végre bedughatja.

Egy nőnek viszont nem hiszem, hogy túlságosan imponáló egy szűz srác/férfi hasonló tevékenysége.

2017. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:D nem tudom eldönteni, hogy idegesítőbb-e vagy nevetségesebb-e inkább a kérdés! :P
2017. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel :D
2017. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha meg aktualis es telleg szuz vagy irj 24 L
2017. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!