Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhol ilyenek a baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol ilyenek a baráti társaságok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

nem ragozom túl, a lényeg hogy alig van egy-két barátom, mert a nagy többség( higyjétek el nem általánosítok) egész évben annyit csinál, hogy alszik délig/dolgozik aztán elmennek a kocsmába egy sörre, este pedig összeülnek és berúgnak valahol. Ez a buli. Semmi program, csak rúgjunk be. Csak úgy. És másnap alig várják ugyanezt...Hogy ez engem miért zavar? Mert a nőkre is ez vonatkozik és aki pedig nem ilyen, azt sétálni sem tudod elhívni mert ki sem mozdul. Ez itt a környéken minden településen így megy. Nálatok is vagy csak errefelé?


19/F


2012. aug. 3. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ja nálunk is igy van szolnoki vagyok
2012. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Milyen programokra vágsz? Én pl munka után, semmi másra nem vágyom, mint hogy összeüljünk beszélgetni, és hátradőlhessek. Komolyabb programokra egyszerűen nincs erőm. 23/f
2012. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Ma gondolkoztam ezen.Itt szerteszét vannak kéglik,amikben összegyűlik a "közösség".Csak "érdekesen" nyomják az ipart,abból már kinőttem,de inni lenne kedvem light-osan,csak nincs kivel sokszor.Otthoni környezetben,mert a balhékat,meg a nyálverést se bírom a szórakozóhelyeken.Úgyhogy marad a GYIK,és csendesen elmélázva megiszom ami van esetleg itthon:) N
2012. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi orgiákat rendezünk és összeverjük egymást döglött kecsegékkel.
2012. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sokakra jellemző, de sokakra nem.Nyilván a zárkózottabb emberek kevésbé feltűnőek. Vannak más példák azért, pl. az én baráti társaságom, bár pár évvel idősebb vagyok nálad. Mindenki maga tudja, hogyan éli az életét, milyen értékrend szerint, ha mások másképp mint én az sem zavar. Majd megtalálod te az azokat az embereket, ha sportolsz, akkor az is jó lehetőség, hogy járj edzeni, ott is kialakulnak jó kapcsolatok.
2012. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én nem ilyen vagyok és direkt "pattogós" lányt kerestem, akivel lehet menni mindenfelé.

Hol laksz?

2012. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Utolsó szerintem elnézted, mert fiú vagyok. Olvass figyelmesebben :D


Egyébként sportolok, ott is ugyanolyan emberek vannak..."fuu, dejó edzés volt. Este iszunk?"

Ez magyarországon népszokás?

2012. aug. 3. 20:34
 8/17 anonim ***** válasza:
De komolyan, milyen programokra vágysz?
2012. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi is sportolunk, túrázni szoktunk sokszor menni, de ettől még beülünk egy jó helyre meginni valamit. Inkább a fiúk isznak jobban, de ez is belefér, ha van más célja az embereknek az életben.
2012. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 szamóca.. ***** válasza:
mondj példákat, mit csinálnál szívesen. lehet nekem szegényes a fantáziám, és én vagyok lusta disznó, de miután 40 fokban ledolgoztam 8 órát, bizony igen jó programnak minősül leülni a barátaim körében egy sörrel vagy egy narancslével ha épp nem akarok inni, és beszélgetni, nevetni, kikapcsolni. nem, abszolút nem vágyom éjszakába nyúló kirándulásra hétköznap, nincs pénzem moziba menni vagy színházba, ésatöbbi. Mire vágysz? sétára? minden este? nem a berúgás a lényeg, csak hogy együtt van a csapat.
2012. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!