Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhol ilyenek a baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol ilyenek a baráti társaságok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

nem ragozom túl, a lényeg hogy alig van egy-két barátom, mert a nagy többség( higyjétek el nem általánosítok) egész évben annyit csinál, hogy alszik délig/dolgozik aztán elmennek a kocsmába egy sörre, este pedig összeülnek és berúgnak valahol. Ez a buli. Semmi program, csak rúgjunk be. Csak úgy. És másnap alig várják ugyanezt...Hogy ez engem miért zavar? Mert a nőkre is ez vonatkozik és aki pedig nem ilyen, azt sétálni sem tudod elhívni mert ki sem mozdul. Ez itt a környéken minden településen így megy. Nálatok is vagy csak errefelé?


19/F


2012. aug. 3. 20:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ki beszél egy sörről? Én a "lerészegedés, mint program"-ról beszélek. Nem egy sörről a haverokkal. Attól nem vagy részeg :D

Program mondjuk egy koncert, kajáldába beülni és enni valamit, túrázás, sátorozás, vagy csak egy társasjáték, de NE az legyen már a program, hogy menjünk el inni...

2012. aug. 3. 20:53
 12/17 anonim ***** válasza:

Itt is ilyen a helyzet. A mai emberek unalmasak (van kivétel, de kevés). Nem olvasnak, nem tanulnak, nem gondolkoznak, nem sportolnak, nem mozognak csak isznak.


A lányok körében is, oylat lehetetlen találni, aki szeret is mozogni.

2012. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 szamóca.. ***** válasza:

Program mondjuk egy

-koncert (minden nap? drága, még pesten sincs olyan sűrűn. hétvégente járunk oda is.)

-kajáldába beülni és enni valamit (hát nekem perpill az is drága hogy majdmindennap kajáldába egyek, mekibe meg nem fogok járni:) )

-túrázás, sátorozás (hétköznapokról beszélünk, munka után. az ilyesmi oké, hétvégéente, mondjuk havi 1x-2x.)

-társasjáték ( azt valóban lehet, de vszeg aki máshol le akar részegedni az társas közben is le fog :D )


ezeket mind lehet, de nem minden nap. szoktam ovlasni is, igen, de ez este lefekvés előtt van, és nem társas program. én társas lény vagyok, vágyom a barátaimra hetente több nap. Azt nem tudom miért kell minden nap lerészegedni, én nem szoktam. már kivéve amikor berúgok egy sörtől.

2012. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kérdező szerintem elnézted, mert férfi vagyok. Olvass figyelmesebben! :-)


Ne gondold már, hogy aki megkérdezi, hogy hol laksz az ismerkedni akar veled!

"Nálatok is vagy csak errefelé?" Viszont nem írtad le, hogy hol van az az erre és a lehetőségek függnek a helytől is.

2012. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kellene ismerkedj új emberekkel, mert a korosztályodban sem mindenki ilyen.
2012. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. Ha nincs más lehetőségem, akkor sem részegedem le hobbiból? Minek?? Nem hiszem hogy pia nélkül az emberek még beszélgetni sem tudnak. Ennyire nem lehet tartalmatlan az életük. egyébként Szeged melletti "faluvilág".
2012. aug. 3. 21:26
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én "baráti köröm" is szokott inni, de nem túlzottan nagyon ritka az, hogy valaki igazán berúgjon
2012. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!