Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet fitt lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elsőre lehet furán hangzik a kérdés, de arról van csak szó hogy én komolyabban sportolok és nem tudok gyökeresen más életvitelű embert párnak elképzelni. Nem járok versenyekre, de annyira azért csinálom komolyan hogy a mozgás és az egészséges táplálkozás szerves része az életemnek. Régebben nem volt ez ekkora szempont, de az ismerkedős szakaszból eddig soha nem sikerült az olyan lányokkal tovább lépni akik otthonülősek vagy az nekik a kimozdulás hogy autóban / vonaton / repülőn elmennek egy másik városba és csak sétálgatnak kamerával a kezükben. Én igénylem az egész napos közös sportolást. Én ilyenkor érzem igazán hogy élek, párkapcsolatban pedig a társammal közösen szeretném ezeket a pillanatokat megélni.


Konditeremben, futópályán látok sportos lányokat, viszont ők edzeni vannak ott. Nekem sem tetszene ha pl épp futásnál a 10K egyéni rekordomat próbálnám megdönteni, erre két megfulladás között valami vadidegen megállítana hogy "szia, xy vagyok, szeretnél ismerkedni?". Ezeken a helyeken sportolni vannak ott az emberek nem szocializálódni. Máshol viszont nemigen látok ilyen életvitelű embereket. Jó ha a fiatalok 10%-a sportol komolyabban, nekik is a nagy részük férfi.


Budapesten lakom, fiatal is vagyok, viszont szórakozóhelyeken végképp nem ez az egészségtudatos, törődjünk a testünkkel réteg van jelen. (meg hát alapból nem beb@szós helyeken kell komoly kapcsolatot keresni)


Nincsenek azért túl szigorú elvárásaim, ha van valakinek edzésprogramja, célja és hajlandó tenni is érte, akkor az már nagyszerű. Az átlagos ember viszont csak lebeg az éterben. Se célok, se ambíció, se semmi. Ezt már nem csak sportra értem, de maradjunk témánál.


Szóval most már ismeritek a helyzetemet. A kérdés az az hogy a sportos emberek mégis hol / hogyan találnak párt? Ha Magyarországon ennyire kis rétegét képezzük a társadalomnak, akkor más sportos férfiaknak és nőknek ez hogy nem probléma?



2022. máj. 7. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Én már hoztam össze konditeremből randit.


De az volt baj hogy utána elég gáz volt mert mindig egy időben jártunk és mindketten edzettünk volna inkább a jópofizás helyett. Illetve az ismerkedés elején nem árt egy kis szabad tér szerintem.


Esetleg hétvégente elmehetnél új teremekbe és megpróbálhatnál ott ismerkedni. A lényeg hogy én házinyúlra nem lőnék többet.

2022. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Lecívnyálak cépfijú.Magdi 58N
2022. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Mit takar a komolyabb sportolás?
2022. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Én is jártam bulizni, inni talán évi kétszer ittam. Akik sportolnak miért ne mennének?

Kosaras csajok is szoktak pl.

Ez a se célok, nekem a céljaim nem biztos, h azonosak pl a Tiéddel, de ettől még vannak céljaim. Nyilván olyan párt keres az ember, aki hasonló.


Milyen sportokat csinálsz?

2022. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Magdi írjál!

Már most szeretlek!

2022. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak bebeszéled magadnak, hogy senki nem fogadná szívesen más ember közeledését edzéskor. De van olyan élethelyzet, csak nem naponta. Évente párszor viszont simán lehet ilyen, hogy egy csajnak nagyon tetszel és látod rajta nagyon bámul, akkor odamehetsz hozzá beszélgetni edzéskor is.


Ép ésszel pedig nyilván nem akkor mész oda, amikor egy gyakorlat közben van, hanem amikor látod picit ráérősebb vagy szünetet tart, vagy ilyesmi.

2022. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Találhatsz máshol is, de legnagyobb esélyed akkor van ilyen parnert találni, ha azok körében keresel, akiknél látod, hogy rendszeresen sportolnak. Igaz, hogy az edzőterem nem az ismerkedésre lett kitalálva, de simán összejöhet onnan is. Ne akkor menj oda, mikor nagyon benne van, de ha tart 2 perc szünetet, akkor meg lehet próbálni. Vagy ha már végzett.
2022. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
De miert kell ugyanolyannak lenni basszus? Ha ennyit sportolsz es szamolgatod a kajat, az sok idod elveszi. Ez a hobbid es pont. O neki meg lehet mas hobbija. Ha kirandultok, akkor reggel szaladj el futni es rendelj salatat, attol a lany hadd csinalja mar azt amit akar.
2022. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#1, #6, #7: Köszönöm, ezek jó tanácsok.


#4: igazad van, elég durva általánosítás lenne ha azt mondanánk, hogy csak alkoholista, egyéjszakás emberek járnak szórakozóhelyekre. Nyilván ez nem így van. Az viszont igaz, hogy sport közben több sportos emberrel találkozol mint nem sportoláskor, bár ez valahol azért érthető :)


Konditerem, kerékpár, futás. Főként ezek tetszenek. Jövőben szeretnék még úszni is, aztán lehet a triatlont is tolni.


Az nem baj ha valakinek más céljai vannak mint nekem, nem is azt várom hogy a klónommal hozzon össze a sors. Igazából mindegy is miben jó valaki, csak legyen valami ami megmozgatja a fantáziáját és azért a valamiért legyen hajlandó küzdeni. Lehetsz zongorista, mesterszakács, vállalkozó, tanár vagy bármi. Itt nem is azon van a hangsúly, hogy mit csinálsz, és végképp nem azon hogy neked kell a világ legjobbjának lenni, hiszen a szakmában mindig lesz nálad gyengébb illetve jobb képességű kolléga is. A lényeg hogy legyen az emberben egy belső kényszer ami arra készteti hogy folyamatosan fejlessze önmagát és ne csak tengjen-lengjen mint a halak az akváriumban. De ez már megint off topic..


#8: régebben én is így gondoltam, de a gyakorlatban az úgy hogy működne, ha én korán reggel felkelnék hogy megcsináljam, majd megegyem az 1500 kcal reggelimet, aztán mire a párom is felkelne már rég nem is lennék otthon, hanem 50 km-rel arrébb lennék kerékpárral? Ahogy írtam nem kell hogy ugyanolyan legyen mint én, viszont az úgy hosszú távon nem működik hogy egy házban lakunk ugyan, viszont egymástól függetlenül éljük a saját kis életünket. Lehet naív elképzelés, de úgy gondolom, hogy az igazán tartós kapcsolatban nem csak azért töltenek együtt időt a felek hogy együtt legyenek, mert az úgy elég felszínes, hanem mert magát a tevékenységet is mélyen meg tudják élni. Ha pedig ezeket a számukra fontos mozzanatokat együtt, közösen élik meg akkor az egy szoros kapocs kialakulását vonja maga után. Kicsit tudományosabban úgy is fogalmazhatnék, hogy nem az együtt töltött idő hossza, hanem annak az egyes időpillanatokban bekövetkezett intellektuális stimulus mértékével súlyozott hossza lesz az ami egy párkapcsolatban már releváns metrikának tekinthető. Például egy 10 perces mély, filozófikus eszmecsere többet ér mint 2 óra small talk. 1 óra intenzív közös sporttevékenység is jobban közelebb hoz 2 embert mint ha 2 órát bambuljátok a netflixet. Ehhez viszont hasonló intelligencia és érdeklődési körök kellenek.

2022. máj. 7. 15:03
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Nekem knkabb az jon le hogy azt akarod hogy ugy ugraljon ahogy te futyulsz. A te eletedet elje, mindig keznel legyen. Te miben alkalmazkodnal? Szerintem semmiben. Ha szeret kotni,horgolni, majd te is megtanulsz es egyutt kotogettek? Van sok no aki fius vagy elnyomja magaban a not es fius probal lenni mert az bejon a pasiknak, pl. autoversenyzo csaj, odavan a kocsikert, vagy madik remekul olvassa a tozsdei grafikonokat, a harmadik pontos, preciz, korankelo sikerorientalt gep mint egy ferfi. Sokszor ez csak megjatszott. Mert az ilyen noknek nagy sikeruk van a ferfiaknal. Van is egy mondas, a ferfiak valojaban ferfit akarnak csak vonzo noi kulsovel. Kezdjuk ott hogy pl. a futas nem tesz jot hosszutavon a női méh szalagjainak,hamarabb megereszkedik és idős korára méhsüllyedése lesz. Eleve ha te ferfikent 2 orat futsz, akkor neki nokent egy is elég, fizikailag se birja ugyanazt. A pasik imadjak a sok hust, a nok a zoldseget. A pasik folyton szelloztetnenek, a nok faznak es bezarjak az ablakot az irodaban osszel. Teljesen masok a nok mint a pasik, pl. Kisbabafotora elenkul az agyuk, mig a pasiknak szexis no fotojara. Megis hogy varhatod el hogy olyan legyen mint te vagy a te eleted elje? Keress egy ferfihavert a reggeli futashoz. Egy nonek eleg ga napi egy orat tornazik, neha elmegy biciklizni, uszni, tollasozni. Ha kemenyen edz es sokat, akkor kemeny izmai lesznek mint egy pasinak.
2022. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!