Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró/vonzó/idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró/vonzó/idegesítő vagy semleges az az egyik félnek ha a másik kevésbé fitt, tónusos vagy izmos?

Figyelt kérdés
Pl intimitásnál, szexnél ez ha pl egy férfi kevésbé izmos vagy karcsú és mondjuk a nő az, vagy fordítva. Ezt ilyenkor csak elkönyveled magadban vagy esetleg taszítóan hat?

2021. nov. 3. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Kinek mi. Figyelek az alakomra, edzek is rá, nekem emiatt fontos hogy a barátom is kidolgozott legyen, ne pedig löttyedt. A kövérség vagy aputest számomra egyáltalán nem vonzó.
2021. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Huh, latszik eletedben nem volt baratnod...
2021. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Kifejezetten nem tetszenek a túl izmos, túl szálkás vagy vékony pasik.

Átlagos testalkat jön be, aputest a kedvencem, de nekem speciel az számít inkább, hogy milyen ember. Anélkül úgy sem fekszem le vele, ha nem vagyok szerelmes belé.

2021. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Akkor hat taszítoan amikor bunkó.


Szoval amig kedves cuki aranyos addig kompenzál, boldog vagyok, minden porcikáját szeretem.



De amikor pl bunkó, gyökér, es elfordul nekem háttal az ágyban, es elnézem a bunkózáshoz társítottan azt a hatalmas "bálna testet", hogy nem csak szóban bunko, hanem egy bazi nagy fèrfihátat kell néznem, akkor látom gusztustalannak a testét is.

Annak ellenère, hogy edz meg minden.


Abszolut teljesen más szemmel látom a párom amikor szeret, és ezt sugallja, es akkor amikor utál bunkó gyökér. Utóbbi esetben az is megfordul bennem hogy nemhogy örülnr inkább ha egy nő vele egyáltalán szóba áll, nemhogy még bunkózzon is a nőkkel, inkább örülhetne annak egyáltalán hogy megkap egy ilyen bálnatest egy nőt.

2021. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Folyt. Ja es ha épp kedves cuki tele van szeretettel olyankor meg masszirozgatom a hátát is, annyira szeretem mindenét.



Szóval nem a másik teste(ha az nem szélsőség), hanem az én szemem határozza meg azt hogy kit milyennek làtok.

2021. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Jómagam elég erős vagyok, duzzadó izmokkal ammiket nem kondi teremben szereztem.

A párom izmok hiányában, puha zsírpárnák tulajdonosa. A hétköznapokban ez azt jelenti hogy teljes visszafogottsággal kell hozzá érnem, különben fáj neki.

De ettől nem lesz kevéssé vonzó és nem várom el hogy izmai legyenek.

2021. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire. Egyetlen állapot zavar, amikor valakivel kezet fogok, és már akkor olyan mintha friss kalács lenne.
2021. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
Erőemeléssel és testépítéssel foglalkozom versenyszinten. Próbáltam picit husis lánnyal komolyabban, de hiába volt minden tökéletes, állandóan ott volt a szememben a tüske, hogy egyáltalán nem sportos. Egyáltalán nem kell izmosnak lennie, de szerintem egy fiatal nőnél illúzióromboló, ha kicsit sem feszes a teste. Természetesen hamar szakítottam.
2021. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

tudom nem fog tetszeni a véleményem de nem gond :)


A férfinak fel kell, hogy álljon valamire, és ha nem elég vonzó a látvány akkor nem áll fel és nem lesz este teljesítmény.


A nőknek orgazmushoz nem feltétlenül van szükségük egy vonzó külsejű férfira.

2021. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem pont a kemény, izmos formák "taszítóak", a szálkás láb brr, a labdányi vádli, dagadó erek.. Nem szeretem az ilyesmit. Még a kockás hassal és a fokhagymafenékkel ki tudok békülni, bár inkább csak utóbbival, de a teste többi részén, mondjuk pont a hátán, ahogy megfeszül a nullzsíros inas teste.. Áh, szerelem mellett is a "próbálom megszeretni" érzést hozza csak fel. Nyakon, háton, karon, lábon nem tetszik az izmosság. Ja meg a cickókat sem szeretem, ha nagyobb, mint egy átlagos női A-B kosaras mell, úgy dudorodik az izom.


Én felsőtestre szálkásabb vagyok(látszanak a kockáim, vékony a felsőtestem, látszanak a hátizmaim) ezt sem szeretem, de nem tudok arányosan hízni. Popsira meg combra puha vagyok, enyhén narancsbőrös az XSes méretemhez. Kicsit tartok tőle, hogy meglepődnek, mert hát feszesnek látszik a testem, csak hát ruha nélkül nem az. Mondjuk eddig senki sem lepődött meg vagy tette szóvá, egy volt, aki szerint fogynom kellene 2 kilót még, de annak anorexiások jönnek be 45-50 kilóval 170 centihez, szóval nem dőltem a kardomba.


Mindenkinek más tetszik. Szerintem a kellemesen husisan/zsírosan vékony-izmos az álom alkat nőn és férfin is. Tehát az átlagos.

2021. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!