Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik 20on évesnek van több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik 20on évesnek van több esélye a csajoknál: egy 170 magas,50iksz kilós, szálkásan cingár fitt fiúnak vagy egy 175 magas,100-120 kilós, pufi, kövér pasinak? (nem mackós, hanem testes)

Figyelt kérdés
Sajnos képpel nem tudom reprezentálni, de magamról küldhetek privátban, ha valakit érdekel. Azért kérdezem, mert sokan beszélnek az elhízott pasikról, de így is kevesebbet hallok a vékony pasik problémájáról és állítom, hogy ez a legrosszabb létező kombináció (alacsony+sovány) nem pedig a szimplán kövér pasi típus. Elsősorban lányok válaszoljanak, de akkor nemet és kort is írjatok, hogy tudjam kihez társítani. Köszi.

2019. szept. 24. 11:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%
Vagy annak aki majdnem 190 magas, de mellé több, mint 120. Én már csak tudom.
2019. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Számomra a 175cm ès 100-120kilós pasinak lenne esèlye.


Alapból nekem egy fèrfi az fèrfi legyen ne pedig csontos. Bár ekkora magassághoz a 120kiló sok. De a 100 az belefèr.


L/25

2019. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
#1: A 190-es magasság már önmagából garancia a sikerre, lehetsz akár egy jabba is, mert a védelem érzetét fogod kelteni egy csajban. Ha mégsem, akkor a te vagy a lúzer, hogy nem tudsz ebből profitálni.
2019. szept. 24. 11:31
 4/29 anonim ***** válasza:
48%

#3


Ahogy azt ti alacsonyak elképzelitek. Egyáltalán nem így van. Sőt, olyan értelemben még rosszabb, hogy elrejtőzni se tudsz, mindenki észrevesz és aki rosszindulatú az tuti ledagadékoz, és ez rögtön az "ultimate érv" ami ellen nem létezik jó védekezés.

2019. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#2: Hát akkor ismét igazolást nyertem arra, hogy egyedül fogok megpusztulni. 😭
2019. szept. 24. 11:33
 6/29 anonim ***** válasza:
48%
190 centi aki nem vèkony azt szerintem a nők imádják. Annál jobb nincs, hogy magas ès husis is igaza van a kèrdezőnek vèdelem èrzèsèt kelti.
2019. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
19%

#2 Az ilyen az egyszerű lényeket mint te, kifejezetten imádom, aki szerint attól férfi a "férfi", hogy igénytelen és háj van rajta, vagy mert a mai mammut vadászathoz 60 kiló izom kell.


Az ilyen idiótáknál ezerte több helyzetben áll helyet egy intelligens határozott ember, mint egy kövér barom.

2019. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Kèrdező ha te vèkony vagy kezdj el tömegelni. :) felszedsz pár kilót ès ninden meglesz oldva. Ha tènyleg 50kiló vagy persze az nagyon kevès simán felszeshetnèl vagy 30 kilót.
2019. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

#7 már ne haragudj de tisztába vagy te az igènytelen szó jelentèsèvel?

Mert simán kehet egy dagi igènyes ès egy 40kilós full igènytelen.


Nem lehetsz valami èszlèny ilyen kijelentèsekkel.


Nekem semmi bajom a vèkony pasikkal egyszerűen nekem nem tetszik amikor egy fèrfi csont ès bőr csak. Jobban szeretem ha van rajta husi.


Persze okè te nem tudod elfogadni, hogy nem mindenki azt szereti mint te ez a te szegènysègi bizonyítványod.

2019. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
48%

#6


...miért nem ezt tapasztalom? 27 év alatt senkinek nem jöttem be, pedig voltam vékonyabb is, meg rosszabb állapotban is, mint most, mégis semmi, még exem is csak "eltűrte" a külsőm.

2019. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!