Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik 20on évesnek van több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik 20on évesnek van több esélye a csajoknál: egy 170 magas,50iksz kilós, szálkásan cingár fitt fiúnak vagy egy 175 magas,100-120 kilós, pufi, kövér pasinak? (nem mackós, hanem testes)

Figyelt kérdés
Sajnos képpel nem tudom reprezentálni, de magamról küldhetek privátban, ha valakit érdekel. Azért kérdezem, mert sokan beszélnek az elhízott pasikról, de így is kevesebbet hallok a vékony pasik problémájáról és állítom, hogy ez a legrosszabb létező kombináció (alacsony+sovány) nem pedig a szimplán kövér pasi típus. Elsősorban lányok válaszoljanak, de akkor nemet és kort is írjatok, hogy tudjam kihez társítani. Köszi.

2019. szept. 24. 11:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
52%

Mindkettőnek van esélye - azoknál a nőknél akik külsőre az adott típust kedvelik. Egy testesebb férfinek nyilvánvalóan kevesebb esélye van a vékony férfit kedvelő lányoknál, s vica-versa amelyik nőnek 100 kg-nál kezdődik a férfi ott a vékonyabbnak kisebbek az esélyei.

A nők szemében egyébként a külső csak egy dolog, sokkal többet számít a kisugárzás, a viselkedés.

2019. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

#21


Mintha ez utóbbira létezne példa. Ja igen 100 kiló felett, ha full izmos, akkor jó csak.

2019. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
192 cm vagyok, 86 kiló, helyesnek mondott. Nemrég fogytam egy tizest. Így se kellek a kutyának se.
2019. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

#7 Igen, tisztában vagyok vele. 100 kiló fölött többnyire valaki vagy igénytelen, vagy indokolatlanul kigyúrt. Ez utóbbi azt jelenti, hogy az ideje többségét a testére áldozta, nem pedig másra.


Sajnálom, de észlény vagyok. Ellentétben a te igényeddel.


Nem tudom észrevetted-e már, de leáldozott az őskor szelleme, ahol vadászni kellett, erősnek lenni, hogy életben maradj. Magyarul, ez egy baromság. Nekem egy nő nem attól nő, hogy törékeny-e vagy, bár megjegyzem, ha ez lenne a vágyam, akkor komoly problémám lenne, tekintve hogy kb minden szembejövő nőnek kibuggyan a hasa a póló alól, és ordibál a nadrágja, hogy megfulladok.


Nem ilyen hülyeségek alapján fogom megítélni az embereket.

A te szegénységi bizonyítványod, hogy előrébb van a háj meg az izom, attól, hogy normális is életképes legyen valaki.

2019. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Én 152cm vagyok és nem szeretem a magas pasikat.

Küldhetsz képet ha gondolod. L24

2019. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
16%
Inkább legyen 170/50,a kövér pasik gusztustalanok.
2019. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
16%
Egyik sem az ideálom, de ha mindenképp választani kellene akkor a vékony srác. A kövérek undorítóak.
2019. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
54%
175 centihez a 100,120 kiló dagadt. Mackós :D
2019. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hajlottam volna a másodikra, ha valóban csak testes, de a 120 kiló már nem taszító!
2019. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!