Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik 20on évesnek van több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik 20on évesnek van több esélye a csajoknál: egy 170 magas,50iksz kilós, szálkásan cingár fitt fiúnak vagy egy 175 magas,100-120 kilós, pufi, kövér pasinak? (nem mackós, hanem testes)

Figyelt kérdés
Sajnos képpel nem tudom reprezentálni, de magamról küldhetek privátban, ha valakit érdekel. Azért kérdezem, mert sokan beszélnek az elhízott pasikról, de így is kevesebbet hallok a vékony pasik problémájáról és állítom, hogy ez a legrosszabb létező kombináció (alacsony+sovány) nem pedig a szimplán kövér pasi típus. Elsősorban lányok válaszoljanak, de akkor nemet és kort is írjatok, hogy tudjam kihez társítani. Köszi.

2019. szept. 24. 11:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%
Jöhet a pufi.
2019. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

A testsúlyod az egyetlen, ami teljes mértékben rajtad múlik. 170 centihez egy 80 kg, nem vékony, elég izmos alkat simán hozható, és a többség vonzónak is találja.

2019. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

x10 ezt ő mondta, hogy csak eltűrte vagy honnan gondolod?


Nem biztos az, hogy senkinek nem jöttél be lehet, hogy mégis csak nem merték mondani? a nők állt mindig arra várnak, hogy a pasi kezdeményezzen mert ha nem teszi azt hiszik esélyük sincs így lehet ezért nem tudsz róla

2019. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

#13


Ezt honnan gondolják, hogy "nincs esélyük"? Ezt én gondolom inkább visszafelé, ezért is nem próbálkoztam soha senkinél, mert sejtem mi lenne a vége. "Kopj le dagadék" vagy ilyesmi. Az meg olyan kínos. Főleg ha látják mások is.


Általában benne is vagyok egy állandó oda-vissza súlyváltozásban, bár a legkevesebb amit elértem az a 103 volt, de akkor boldog voltam és nem hiányzott sem a cukor, sem semmi más. De szép idők is voltak. A legtöbb meg 160 volt, de az meg már fizikailag rossz érzés volt. Most félúton a kettő között... Hát ez se nem jó, se nem rossz. De strandra tuti nem mernék kimenni.

2019. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

#13


Nem mondta, csak gondoltam, hogy így van. Végül is volt szeme, látott, szóval bizonyosan gondolta, hogy ez így szar, csak hát... nem tudom.


Akkor volt még jó, mikor volt pénzem edzeni (főleg futógépezni) járni 9 hónapig, de aztán elfogyott a pénz. Az utcán futni pedig kínos és megalázó. Nem hiányzik, hogy mindenki kiröhögjön, meg olyanokat mondjanak, hogy "HAHA disznófuttatás van HAHAHAHAHA".


Nem vicces.

2019. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom, számomra a kövér pasik taszítóak, így én inkább az 50valahány kilós pasikat választanám, és amúgy a 170 cm nem olyan alacsony, vannak 150-160centis lányok is.

nekem küldhetsz képet


l/22

2019. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

x14 amúgy én tökre megértem a helyzeted

én kb nőbe ugyanez vagyok mint te


Jelenleg vagy 120kiló vagyok és a max ami volt az a 140 de voltam már 110is csak most egy csalódás miatt zabálok sajnos....


Hidd el, hogy mi sokkal rosszabbnak látjuk magunkat mint mások.


És mivel nő vagyok és sok nő barátnőm van tudom, hogyha a pasi nem kezdeményez azt hiszik nincs esélyük és inkább titokban tartják, hogy mi a stájsz igazából.



Viszont ha már így tökre hasonlóak vagyunk ha gondolod igazán motiválhatnánk egymást fogyás terén ha van erre kedved akkor írj priviben.

Én tökre szeretnék már lefogyni de sajnos a mélypontokat nem igazán tudom kezelni lehet, hogy jó hatással lennénk egymásra.

2019. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
A tested azt mutatja ki vagy, lehet fogyni és hízni is, csak rajtad múlik hogy mit kezdesz magaddal. Magasság pedig adott, azt el kell fogadni.
2019. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő hátránnyal indul mert a legtöbben az átlagos testalkatot szeretik. Javaslom nézz körül, mert rengeteg kövér, sovány, alacsony, magas férfinak van barátnője, így ha neked nincs, először magadban keresd a hibát (személyiségben, hozzáállásban).
2019. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Mit izgulok, már megint a 170cm-en?

23 évesen nősültem. 170cm,55 kg volt a versenysúlyom... Most 82kg...

Sosem érdekelt, hogy az sok, vagy kevés. Te se siránkozz. Keresgélj! Lesz akinek valamiért be fogsz jönni.

2019. szept. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!