Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az tényleg furcsa, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg furcsa, hogy nem akarok azzal megbántani másokat, hogy megmondom nekik, hogy nem tetszenek? Vagy, hogy rosszul esik nekem ha valaki kikosaraz?

Figyelt kérdés

Régebben mikor udvaroltam 1-1 lánynak és ők nem akartak velem összejönni, akkor mindig rosszul esett.

Most fent vagyok egy ideje társkereső oldalakon.

Néha ír 1-2 lány és nem akarom őket azzal megbántani, hogy "bocs, de nem tetszel" (vagy valami hasonlóval).

Nem rég ketten is azt mondták, hogy ez természetes, hogy van aki nem tetszik és nem kéne, hogy zavarjon. Illetve azt is mondták, hogy engem se kéne, hogy az zavarjon ha egy lány nem akar tőlem semmit.


Mit gondoltok erről?



szept. 3. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Én nem írnám, hogy nem tetszik, hanem valahogy finomabban írnám, hogy nem egymást keressük.
szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenkinek visszaírni es nem vagy köteles magyarázkodni sem. Azokkal csetelj ismerkedj csak, akik tetszenek.
szept. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem így vagy korrekt, ha fáj is, de elmondod a tutit, mert legalább nincs kétség a felek közt.
szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.

Nem azt írom, hogy nem tetszik, hanem valami olyat, hogy nem vagy az esetem vagy, hogy szerintem nem illünk össze.


2.

Nem nagyon van társaságom, ezért örülök neki ha valakivel kicsit el tudok levelezgetni.

Meg szerintem elég primitív dolog ha valaki annyit se ír vissza, hogy "bocs, nem jössz be".


3.

Tudom, hogy így korrekt, de ez normális, hogy én érzem rosszul magam, hogy másnak fájdalmat okozok?

szept. 4. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!