Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés

hogy aki külsőre egyáltalán nem jön be, sőt... olyan belső tulajdonságokkal rendelkezik amivel egy számodra kedvező kinézetű és bizseregsz tőle soha nem üti meg a mércét ?

vajon hogyan rakták ezt össze?

aki külsőleg bejön és gerjedsz rá, szexi stb, de a belső tulajdonságai messz a padló alatt vannak.

Ti is tapasztaltátok ezeket, vagy csak nekem feltünő?


aug. 13. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is feltűnt sajnos, ezért nincs több éve senkim. 40+N
aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ahogy elmélyedtem a táskeresésben, egyre több olyan ember jön velem szembe,hogy akinek a belső tulajdonságai kincset érnek, és tényleg pazar, de külsőleg annyira taszit, hogy inkább nem, és aki meg jól néz ki, tényleg megörjit és felizgat és huh, messze köszönő viszonyban sincs meg a mély belső értékek ami az olyan tipusokban vannak meg, aki tényleg még a barát kategóriát sem.

Nem tudom mi ez, de csak én látom meg ezeket a furcsaságokat, vagy másnak is feltüntek ezek az összefüggések?

aug. 13. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
tudod, külcsín - belbecs
aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Tapasztaltam én is. Sokat keresgettem. Férjhez mentem, elválltam. Újra keresgettem. Na volt mindenféle 😁😅, ki se néztem magamból, hogy ilyen pasijaim legyenek. Aztán találkoztam egy mefelelővel, ahol jó a sex és gazdag a lelkivilága, anyagiakban se kell nélkülözni. Viszont ebben a kapcsolatba nekem is oda kell magamat tenni, minden nap igyekezni kell. Lassan 7 éve vagyunk házasok, van 1 lányunk. Megtanultuk nem idegesíteni egymást.
aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Nő vagy, mi? 😂
aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
no komment my friend
aug. 13. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
5. A 4 es ruri az!
aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 20 év alattiak csak a külsőséget nézik, de az a felettiek keresnek valakit aki jól néz ki és a belső tulajdonságai is rendben vannak.


Szerintem 3-5 év múlva majd te is megérted.

Esetleg 10 ha makacs vagy.

szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!