Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg a férfiak nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg a férfiak nagy részét visszautasítja társkeresőn, tehát ha nem néz ki olyan jól, tehát magas homlok, nagy orr, nem tipikus helyes maszkulin arc, akkor máris egy nő sem fog visszaírni nekik?

Figyelt kérdés
szept. 5. 23:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze még lehetnek ilyen nem túl szép vonások még vagy kopaszosodás stb
szept. 5. 23:15
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Én csak azt tudom hogy a kövérség nagy - pont olyannyira hogy 0 match 1 év alatt.


Ami jó ha magas vagy és szállkás, kemény testű de nem szénné gyúrt.

szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem tetszik a pasi, nem kérek belőle. Szerintem ez érthető. Gondolom a pasik is azt húzzák jobbra, annak írnak, aki tetszik nekik.

Az összkép nálam sokat számít. Nagy homlokkal is lehet valaki vonzó, vagy lehet kifejezetten taszító is. Nem kizárólag a homlokon, kopaszságon, orron stb múlik. De, logikusan nézve, minél szebb valaki, annál nagyobb eséllyel indul. Ez nem atomfizika.

szept. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Te nem utasítod vissza a neked nem tetsző nőket?
szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. És ez élőben is ugyanígy megy.
szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!