Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek mindig ilyen nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek mindig ilyen nagyon vonzó maszkulin helyes sármos párja volt, annak lehet nem helyes, nem olyan vonzó, csúnyább pasija, azért mert megszereti a belsejét?

Figyelt kérdés
Van egy csinos vonzó lány akinek mindig ilyen nagyon helyes sportos férfias sármos pasija volt. Mondjuk mindig megcsalták...Most szingli, nagyon jól megvagyunk, nagyon sokat nevetünk, megvan a közös hang. Abszolút lehet kémia is, egy nem helyes nem vonzó kicsit apatestű férfiként felesleges randira hívnom?
2023. nov. 9. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
...de azért ne erre alapozd a sikered az ismerkedések alatt!
2023. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg neki inkább ők jönnek be. Hiába csalták meg, a sima apatestű férfiak is csalnak. És látod nem ábrándult ki belőlük. Ha őket választja, őket találja a legvonzóbbnak. Persze lehet te is tetszel neki. Ki tudja. Én mondjuk nem hajtanék rá emiatt se. Tegyük fel egy szép lánynak csak nagyon elhízott barátai voltak. Most én nem akarnék tőle nagyon semmit mert tudom nem én vagyok a zsánere. Hiába vagyok "jobb" náluk. Ha neki nem én kellek alapból.
2023. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

És ha nem hívod el, akkor ezen fogsz még tépelődni évekig, hogy el kellett volna? Ez jobb?

Szerintem ha jól megvagytok, próbáld meg, hogy nem randinak hívod, csak meghívod valamire. Egy kólára, sétálni a parkba vagy kirándulni vagy színházba/kiállításra, ahová nincs "véletlenül" partnered, érdekli-e. Te tudod, mi adja magát, mi közös téma. Oszt meglátod, vevő-e rá.

2023. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Sokszor az ember a nemzsánerébe lesz a legszerelmesebb.
2023. nov. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem leszel jó neki hidd el. Csak megkíméled magad a önkínzástól ha békén hagyod.
2023. nov. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!