Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevèsbè maszkulin külsővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevèsbè maszkulin külsővel, bővebben lent, manapsàg milyen esèly kínàlkozik tàrs talàlàsra?

Figyelt kérdés
Relative alacsony 172cm, nincs karakteres arc, inkabb kisfius, nem is nő oldalt rendesen arcszőr, pajesz nulla, nincs szèles vàll, bicepsz, nincs izmos alkar.
2023. máj. 4. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

Semennyi. Még a veled kinézetre egy szinten lévő nők sem téged találnak vonzónak, hanem a jó pasikat.


Nyilván számít a pénz és a személyiség is (úgy értem szocializáció és hasonlók, nem az, hogy mennyire jó/rossz ember vagy), de gondolom azokban sem vagy egy nagyágyú, ha itt kell kérdést kiírogatnod a magányodról.

2023. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Ha maszkulinként akarod előadni magad, és olyan tipikus tradicionális nőkre hajtasz akiknek kemény férfiállatok kellenek, akkor nyilván meglőtted magad. Viszont van kereslet az androgénebb férfiakra is, ha stílusosak, tudják mik a vonzóbb jegyeik, és adnak magukra. Nem véletlen hogy a nők által körülrajongott férfiak jelentős része feminin.


Plusz nyilván tudj beszélni, kommunikálni, ismerkedni, ne félj nyitni mások felé, bla bla bla.

2023. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván azoknál kevesebb esélyed van, akik a magas vagy szőrös vagy full izmos pasikat keresik. De nyugi, épp elég nő maradt így is, szóval ha keresel, találsz.


De nagoyn kérlek, ne kezdj el gyúrni. Nincs is ocsmányabb, mint egy relatíve alacsony, de ilyen gyúrósan vastag csávó:D Tartsuk meg a normális mértéket és ne változzunk téglalappá!:D

2023. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nincs gondom a kommunikaciòval, megszòlítassal, tèma talàlàssal, vàgom, hogy ferfinak kell kezdemenyezni, bàr nők is sokfèlèk, hogy mennyire kommunikatívak. Ezzel együtt, nem làtok a nők fejèbe, nem tudom, hogy egy kedves gesztus csak baràti viszonzàs, vagy szexuàlus vàgyat èreznek egyből.
2023. máj. 4. 22:39
 5/17 anonim ***** válasza:

4, akkor tök okés vagy.

Az, hogy tudd mit gondol a másik elég OP képesség, igazából eddig egyetlen férfiről tudunk aki birtokolta ezt a képességet, de ő pont nem használta csajozásra... fel is szegezték egy keresztre... lehet pont emiatt..:D Az inelekre már akkor is szar világ volt XD

2023. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ismerkedtem egy csajjal nem rég, kétszer találkoztunk és sokat leveleztünk is. Azzal lett vége, hogy figyelmesnek meg rendesnek tart, de részeről nem alakult ki vonzalom, meg női megérzése nem változott, amúgy ezt tiszteletben is tartottam és rövidre is zártam. Olyan jégkirálynős, távolságtartós stìlusa volt végig, de gondoltam lehet felenged.
2023. máj. 4. 22:49
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Vannak ilyenek, nem kell mellre szívni.

Kiemelném, hogy KÉTSZER találkoztatok, azaz nem írt le egyből. Szóval ha pl a külsőddel lett volna gondja, ez egy talinál megállt volna.

Az, hogy nem volt meg a szikra, az meg mindenkinél előfordul.

2023. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ìgy látom, de ez egy visszacsatolás is egyben. Amúgy nekem sem volt külsőre álomszép nő, csak én úgy vagyok vele, hogy egy bizonyos pont után, már tényleg csak a személyiseg és belső tulajdonságok számìtanak, de már az kijózanìtó volt, amolyan hidegzuhany, amikor első találkozasunkor megjegyeztem, hogy szebb élőben mint képen, és erre az volt a válasza: jó, nem kell itt a szöveg. Onnantól kezdve már egy bókot sem mertem elengedni.
2023. máj. 4. 23:04
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Heh:D Ilyen csajért nem kár, nyugi:D
2023. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Durva leszek, de nekem konkrétan a gyomrom felfordul a maszkulin férfiaktól, kizárólag a vékony testalkatú, kisfiús arcuak tetszenek, jelenlegi párom is ilyen, és biztos vagyok benne, hogy nem lehetek ezzel egyedül.

22N

2023. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!