Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevèsbè maszkulin külsővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevèsbè maszkulin külsővel, bővebben lent, manapsàg milyen esèly kínàlkozik tàrs talàlàsra?

Figyelt kérdés
Relative alacsony 172cm, nincs karakteres arc, inkabb kisfius, nem is nő oldalt rendesen arcszőr, pajesz nulla, nincs szèles vàll, bicepsz, nincs izmos alkar.
2023. máj. 4. 22:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha valaki jól érzi magát a társaságodban, összhang van köztetek, mindegy, hogy van-e arcszőrzeted, vagy nincs.

Külsőre nekem általában a ferfiasabb ferfiak tetszenek, de hiába tetszik valakinek a külseje, ha egy babaarcúval jobban érezném magam, akkor őt választanám.

2023. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#10

Akkor számomra is van még remény. :D

2023. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
93%

Gondolj a csajokra akik kpop rajongók, ott egyik srác se izmos és teljesen tini srác fejük van, mégis megvannak halva értük, sőt, ők is alacsonyak:D

Igen, azok a lányok nem fognak rád se nézni, akik külsőre egy férfias srácra vágynak, de hidd el a mai lányoknál sokan nem ilyet keresnek. Azt nem merem mondani, hogy a legtöbben nem ilyenre vágynak, de attól még sok csajnak a kigyúrt férfiak egyenest taszítóak.


Én is kisfiús vagyok, bár annyi a különbség, hogy sportosabb alkatom van, DE NEM KIGYÚRT! Konkrétan mindegyik barátnőm undorodott az olyan férfiaktól, mint a Crhis Hemsworth (Thor) vagy Henry Cavill (Witcher), pedig hát nekik még én is széttenném hetero srác létemre:D


A lányoknak is vannak ideáljaik, pl nálunk is hány srác a milfekre bukik? Nem ők vannak többségben, de egy nagyon széles réteget tesznek ki. Kb csajsziknál is így képzeld el ezt.

2023. máj. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12%
Kb nulla az esélyed így. Kitartást ha éve az egyedülálló élethez.
2023. máj. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem vagy tele pénzzel, akkor ilyen külsővel semmi esélyed, hogy valaha nőd legyen.
2023. máj. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne hallgass azokra akik szerint semmi esélyed, nyilván emg vannak keseredve. Nekem elég nagy kapcsolati hálóm van, sok emberrel találkozom napi szinten, sok az ismerős. A legtöbb ilyen általad leírt külsejű srác házas, kapcsolatban él, vagy legalábbis nem mondanám sikertelennek a nőknél. Igaz többségük még az egyetemen összejött a párjával, szóval egyáltalán nem lehetetlen. Nem mindenki preferálja a maszkulinitást.
2023. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a listádból egyedül a széles váll az, ami tényleg levesz a vonzerőből, saját tapasztalatból mondom, a széles váll és a mellizom vonzó a legtöbb nőnek (de nem a kigyúrt típusú váll és mellizom, hanem az a szolidabb, sportosabb, "emberibb" fajta). Gondolok itt például egy úszó vagy vízilabdás alkatra, az igenis vonzó a legtöbb nőnek.

Ezen kívül osztom az előttem szólók véleményét, manapság tényleg sokan preferálják a femininebb típust, bár én csak személyiségre vagyok femininebb alkat, arcra és testalkatra inkább finomabb vonásúnak nevezném magam. A finomabb vonású férfiak szerintem is kelendőbbek manapság, mint a maszkulin típusok. Megkockáztatom, hogy a többi válaszoló is ezt akarta érteni a femininebb külsőn.

Szóval szerintem nincs okod az aggodalomra, bőven lesz nő, akinek tetszel, de a vállakra szerintem eddz rá egy kicsit, az sokat fog dobni az összképen!

2023. máj. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!