Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak számára melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak számára melyik típusú társkeresők az előnyösebbek, ahol rá lehet írni minden nőre (pl. Randivonal, párom.hu) vagy ahol először jobbra kell húznia a nőnek és csak utána lehet ráírni (pl. tinder, facebook társkereső) ?

Figyelt kérdés
szept. 5. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem használok ilyeneket.

Exbarátnőmet pl. ezen az oldalon ismertem meg, ő írt rám privátban.

szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Azok, ahol tudsz írni kezdés képpen
szept. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az utóbbi.

A randivonal-féle oldalakon a nők komoly hányada már át sem jut az első napok levélözönén, amikor minden olyan idióta rájuk ír, aki minden új regisztrációra válogatás nélkül elküldi a maga üzenetét.

Ebbe a pool-ba kellene bedobni a saját leveled, hát köszönöm nem.

Akik meg már fenn vannak, azok 90%-ban ott vannak évek óta, csupa ismerős arc, ráádasul a legtöbb a Tinderen és FB-on is nyomul.

Ott legalább egyértelmű, hogy kiben van kölcsönös hajlandóság ismerkedni, nem kell kéretlen levelekkel kolduskodni.

szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Azért ilyen oldalakon fizetni kell és sok férfi nem fizet ám ilyenekért...ezért inkább a tinderen vannak ami ingyenes ugye...és ott emiatt sokkal több kedvelése lesz egy nőnek
szept. 5. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem az érdeklődők száma a baj, hanem hogy olyan fejek is tolják a sablonleveleket tucatjával, akik minden szempontból kilógnak a nők szűrőjéből.

Amikor az exem regisztrált, akkor első nap kétségbeesve hívott, hogy mi a baj vele, hogy több tucat gnóm és félanalfabéta kereste meg, tényleg olyan a profilja, hogy ezeket vonzza be?


Pedig jó nő, csak hát mindenmindegy alapon dőlt az értelmetelen sablonáradat többségében olyan fasziktól,

akikkel maradéktalanul újra lehetne alkotni a Szondi tesztet.

A Tinderen is ott vannak, de ott nem nagyon kerülnek egy kicsit is normális nő szeme elé sem, az algoritmus elsüllyeszti őket jó mélyre.

szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feljebb két poszt is a Tinder javára szólt.

A Tinderben nekem "csak" az a problémás, hogy nem jelzi, kinek mennyi az üzenete aktuálisan. Az ilyesmi, főleg az üzenetszám azért hasznos, mert sejteti h mennyire fog odafigyelni, vagy hogy veled párhuzamosan hány másikkal kavarhat még.

szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érthető szempont, de engem nem érdekel, hogy hányan állnak még a sorban rajtam kívül valakinél a Tinderen.

Egyrészt általában én sem csak egy nővel beszélgetek, másrészt ha nem halad az ismerkedés, nincs meg a közös hang, akkor úgyis hamar elköszönök.

(Olyannal még úgysem volt soha randi, akivel csak nyökögtünk a chatben.)


Ha valami igazán alakul valakivel, akkor úgyis elköszönök a többiektől, ezt egy normális nő is megteszi kérés nélkül. Ha meg nem normális, legfeljebb pofára esek, ennyi kockázatot el tudok viselni 🙂

szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!