Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 48 óráig nem keresett, utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

48 óráig nem keresett, utána írt, de már nem nyitottam meg, jól tettem?

Figyelt kérdés
júl. 5. 20:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon jól tetted, eszedbe ne jusson feloldani ha letiltottad. A mai világban mindenki tud írni legalább egy mondatot, vagy szólni elfoglaltság esetén előre, hogy később lesz elérhető. Ő nem tudatta veled szóval ne foglalkozz vele tovább soha!
júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan, megáll az ember esze.

Most erre milyen alapon vársz tanácsot?


Ki nem keresett?

Miért kellett volna előbb jelentkeznie?

Stb.

júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%

Hát én nem lógok éjjel-nappal a telefonomon, hogy jujj, már 20 perce írtam és nem válaszol.


Napokig ki sem nyitom.

Ti mikor éltek, úgy, amúgy?!

júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
48 óráig nem nyitotta meg az üzenetem Messengeren, miközben posztolt a napjába.
júl. 5. 20:23
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem azzal van a baj, hogy valaki később ér rá hanem azzal, hogy még annyiba se nézi az embert, hogy tudatja. 48 órában bármikor írhatott volna legalább egy nyamvadt pontot különösen ha egyébként posztolt. Nem akart írni, nem fogtad meg annyira. Talonba rakott és előszedett 2 nap után, hogy habiszi úgyis beszélgetni fogsz vele.
júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
Ezek után törölnélek. Játszmázol. Valamikor én se nyitom meg valakinek az üzenetét. Majd ha ráérek, válaszolok.
júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, felnőttként ez a kultúra tőlem nagyon távol áll.

Én le se sz.rnám, de lehet hogy ez a ti köreitekben halálos sértés. Neked kell tudnod.

júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sem kéne elbagetizálni azt, hogy olyan sokáig egyáltalán nem reagált a mondanivalódra.


Tényleg már még a klotyóra is magunkkal visszük a telót, vagy esténként leülünk a gép elé.

Nem igaz, hogy nem írhatott volna neked vissza.


Nem is történt vele semmi súlyos ha aztán rád írt. Úgyhogy még arra se tudná fogni, hogy kórházban feküdt, vagy eltörte a lábát.


Én se lennék rá kíváncsi, de neked kell persze eldönteni, hogy mi fér bele bár én helyeslem, hogy nem nyitottad meg az üzenetét.

júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

Mostanában a ghosting az új szakítás....

Siralmas helyzet.

júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Noren1989 ***** válasza:
47%
Felmerül bennem a kérdés, h nem-e faszparaszt voltàl. Tudod a férfiaknak is van önérzete...
júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!