Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal korotokban nyitottak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal korotokban nyitottak már rátok a szülők váratlanul, szex közben? Ki hogy reagált ilyen szituban, mennyire volt gáz? Abbahagytátok vagy végigcsináltátok még utána?

Figyelt kérdés
Akár sztorit is írhat, aki akar! 😉

#lebukás #szex közben #Szülő ránknyitott
2023. okt. 1. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ránk a csaj anyja nyitott amikor 16 évesek voltunk. Először megszeppentünk, abbahagytam a mozgást, pedig már gyötrelmesen közel jártam, úgyhogy benne maradtam. A muter benyitott, látta(kutyába nyomtuk és szemből, szóval szerencsére semmi olyat nem látott), majd kisétált, de résnyire nyitvahagyta az ajtót és valami hülye operatív dolgot kezdett megbeszélni a lányával, gondolom remélve hogy nem folytatjuk vagy nem tudom.


Én meg úgy voltam nekem nem fogja bekékíteni a golyóimat, miközben ők elbeszélgettek én azért még löktem párat a csajszin amíg sikerült teleraknom. Muter nem örült.


Mondanom sem kell utána mindent megtettek, hogy ne hagyjanak minket nemi életet élni, pedig meg is beszéltük hogy védekezünk, ne aggódjanak, de mindig az volt hogy "még túl fiatalok vagytok". Nem volt hosszú életű kapcsolat sajnos

2023. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Suli után egyik lánnyal az osztályból át mentem hozzá, nem azért hogy szex legyen, eszembe se volt vele, aztán 2 voltunk otthon nála, ki alakultak a dolgok, szobájában az ágy a szoba ajtóval volt szembe közvetlen, aktus közbe nem hallottuk hogy épp haza jött valaki, szoba ajtó csukva volt, érdekes helyezt volt fenékkel az ajtó felé voltam, egyszer csak be nyitott a lány anyja, én meg telibe fenekem premierbe az anyja felé, ebben még épp az volt a másik hogy pont akkor nagyon heves hangulat volt, ba...tam a lányt, lány anyja ki fakadt, persze nekünk kínos volt egy kicsit, mondta a lány anyja értem kamaszok vagytok vagyak stb, szabad szájú volt, meg szólalt de régen ba...tak így meg mind most téged lányom, gumit használhattatok volna, ez így akkor kicsit ciki volt kb lány anyja ezt így meg mondta utalva meg ba...tam a lányát
jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nagyanyám nyitott be, de szetencsére csak a bejárati ajtón. Hát az komikus volt ahogy felrángattuk a ruháinkat. 😂

Kimentem a szobából hozzá, de meglátta a srác cipőjét az ajtóban. Csúnyán nézettaztán elhúzott.

máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!