Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 48 óráig nem keresett, utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

48 óráig nem keresett, utána írt, de már nem nyitottam meg, jól tettem?

Figyelt kérdés
júl. 5. 20:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%
Mert multkor te nem irtal neki 2 napig.
júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
34%

Most ezen besértődni az elején, szerintem fölösleges. Mi lesz később? Tuti pasi vagy. 😆


Nézd meg nyugodtan és írjál neki, aztán majd elválik merre. Nem jártok, de ha járnátok sem kéne elszamolnia az idejével, mert ha működik egy kapcsolat nem az elszámoltatástól fog... Aztán majd ahogy figyeled az értékeit, hogyan viselkedik másokkal/veled, el tudod dönteni, hogy akarnád-e. Ezen felesleges problémázni szerintem az elején.

júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem jól tetted
júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%

Iszonyatossá vált a ghostinggal semlegesített netes kommunikáció.


És az is iszonyatos a ti esetetekben, hogy ezt nem élôben beszéltétek meg, hanem mind a ketten bebújtatok a saját online egérlyukatokba.

júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
27%
Jól tetted! Engem még sose keresett, ha nekem írna, én se nyitnám meg! Szemét kuki/punci! Há' hová fajul ez a világ? Hallatlan! Szörnyű!
júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
56%

Komolyan, ha nekem valaki csak egy pontot írna, hogy mutassa még él nem értem, hogy ennek meg mi baja.


Szedje össze a gondolatait amit meg akar osztani, találjon időt amikor beszélgetni tudunk és akkor írjon.

Ha két nap, két nap.

Inkább, mint nonstop a nyakamon lógjon és üres kommunikációt erőltessen rám.

júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
46%

Nem, ez durcás tini viselkedés.


A felnőtt emberek megoldják a problémákat.

Jelen esetben a probléma, hogy neked több kommunikációra van szükséged. Vagy megbeszéled vele, hogy neked ilyen igényeid vannak vagy lezárod a kapcsolatot gerinces ember módjára.

júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
14%

Engem ez a rövid szösszenet változtatott meg,hogy tegyek az ilyen emberekre.

[link]

júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, de ti egyáltalán elmúltatok már 15 évesek? 😅
júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
Nézzétek meg együtt a "Megint 48 óra" c. filmet:)
júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!