Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy először szeretnék ismerkedni utána meg teljesen elmegy a kedvem tőle és elzárkozok az új kapcsolatokat kialakításától?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ha elkezdek valakivel beszélgetni bennem van az a érzés, hogy mivan ha ő is ugyanúgy átfog verni/szórakozik velem. De közben meg szeretnék már kapcsolatot de egyszerűen a hülye felfogásom megnehezíti...nagyon bizalmatlan és félénk vagyok. És utána egy darabig hanyagolom is az ismerkedést...utána megint bennem van hogy ismerkednék😅túl bonyolult vagyok lehet ez a gond:/

22/L



jún. 2. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Jah, legyél egyszerűbb.
jún. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Önvédelmi mechanizmus.. pszichológia.. lehet nem is ártana elmenned egy pszichológushoz, hogy meglásd, hogy szabotálod magad.
jún. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Dettó magamra ismerek. Én is ilyen voltam 20onévesen. Aztán valahogy ez elmúlt, most 34vagyok, és kapcsolatban élek.
jún. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Túlbonyolítod.


Egyszerűen csak nem a megfelelőt találtad még meg.


Sajnos nem mindenkinek sikerül elsőre. Megfelelő társ mellett nyugodt leszel.

jún. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Neten ismerkedsz? Ha igen, lehet, hogy azért... Nem szeretnél fiatalon folyton csak egyedül, intimitás nélkül lenni, ez természetes. Az online erőltetett, direkt ismerkedés viszont lehozza az életről is az embert. Élőben, spontán, fokozatosan alakulva teljesen más... Csak nem mindenkinek adódik lehetősége úgy 😔
jún. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Unatkozol, ennyi. Majd felnősz.
jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát akkor a saját bizalmatlanságod miatt dobod el azokat az embereket, akik időt és energiát szánnak az ismerkedésre, és komolyan vesznek téged? Te meg egy ponton csak úgy eltünsz, lelépsz vagy ghostingolsz, mert szerinted majd ő is ott fog hagyni és eltünni?

Lehet le fognak pontozni de kimondom, te saját magad vagy a probléma mások életében, amitől a tiédben rettegsz. Hogy majd valaki hülyít és szórakozik veled. Amit ezekben az emberekben okozol csalódást, pontosan ezt adja nekik. Szóval javaslom sürgősen hagyj fel az online "ismerkedéssel" és ne is folytasd addig amíg nem dolgoztál magadon eleget! Mert ezzel csak kiégeted az embereket, és a mostanra amúgy is teljesen tönkretett online ismerkedésbe vetett bizalmat rombolod még ennél is lentebb a többiekben is.

jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!