Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emirana kérdése:

A társkereső honlapokon tényleg lehet ismerkedni ?

Figyelt kérdés
Tizenéves kapcsolatomnak vége lett,gondoltam kíváncsiságból kipróbálok egy ilyen oldalt.Pár nőnek írtam szeretném megísmerni,többet tudni róla stb.Semmi rosszindulatút nem írtam de, reakció 0. Azt is kértem,hogy nemleges válasz esetén is jelezzen vissza.Kell emil címet is adok,ha "kedvelő gombra kattint". Érdemes ilyen honlapokkal foglakozni,vagy nincs értelme ?

szept. 10. 06:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de férfiként nehezebb. Sok nő akár több 10, 100 üzenet is kap egy nap, amivel képtelenség mindenre válaszolni (meg ugye néhány üzenet olyan minőségű is), idővel már csak annak reagál, aki kép és írás alapján is szimpatikus, így egy idegennek nem fog válaszolni neked csak azért, hogy elutasítson.


Sokkal többet számít a külső, mint személyesen, így minimum profi fotóssal indulnék neki (haj, fogak, bőr, ruházat szintén legyen rendben).

szept. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Csak a szenny van fent.
szept. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
67%
Nem könnyű mivel sokkal több a férfi, a nők meg nyugodtan tudnak válogatni közülük.
szept. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy több a ferfi. F3rfit alig lehet találni. A legtöbb házas foglalt ingyenprs.tit keres csak. De a szinglik is. Férfi akiket annak lehet hívni nincs.
szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Annyira mondjátok, a nők nem győznek válogatni, ja, de kik közül? Azt sosem veszitek figyelembe! Barátnőm mesélte, borzalom! Akikbe belefutott: beképzelt majom, unalmas, tutyimutyi srác, házas, szimpatikusnak tűnik, de hirtelen kereket old, csak szexpartnert keres, mentálisan sérült, igénytelen, stb. Azt mondta, időpazarlás az egész.
szept. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem sok kapcsolat van a kornyezetemben, ami online ismeretsegbol lett es hazassagig ment a dolog.

En is harom eve vagyok egyutt a parommal Tinderrol. Lehet talalni, csak tudni kell szurni. En egy ilyennel nem talalkoztam, mint akikkel a baratnod…

szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
6-os, akkor neked és úgy látszik a barátaidnak is mázlija volt. Itt is hányan panaszkodnak ezernyi válaszban, hogy nem nagyon megy ez a társtalálás manapság az ilyen oldalakon, de még a való életben sem nyitottak az emberek!
szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kell ismerkedni es kicsit tudatosabbnak lenni ismerkedes teren. Nem kell csak a fizikai vonzalom utan szaladni meg beleelni magad, hanem ki kell ismerni a masikat es gondolkozni, nem csak menni a “szived” utan. Nekem ez bevalt, ahogyan a barataimnak is, nekik vannak a legharmonikusabb kapcsolataik isnerkedesi korben. De a tobbsegnek ez nem eleg izgalmas, bincs veszekedes, bekulos szex, aztan elunjak magukat.
szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek? Irogassak böcsülettel,hátha...De, ha a kiszemeltem el se tudja olvasni,mert annyi levelet kap,akkor minek.Szexpartnert miért ilyen oldalakon keresnek? Arra ottvan például az a rossz... oldal. Az egyik koleganőm mondta szóbaállt egyik pasival,majd pár mondat után a férfi a "nyalókájáról" küldött egy fényképet./na itt borultam a röhögéstől,mert aztmodta ahogy ránézett a képre hirtelen, nyalókának tünt :D/. Ezekután elhiszem,hogy a nők nem akarnak válaszolgatni,na de akkor is. Az ilyen normális pasik mint én /ez nem nagyzolás/ meg hoppon maradnak. ÉÉs ez az ami bosszant.
szept. 10. 17:38
 10/15 anonim ***** válasza:

Hat tinderen biztosan nem kuldott kepet, mert ott nem lehet, ugyhogy valamit nagyon osszekamuzott a kollegad :D

Egyebkent mint irtam, lehet ismerkedni ott.

szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!