Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél az anyagi elvárásokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél az anyagi elvárásokon hogy-hogy képes változtatni a férfi külseje, személyisége?

Figyelt kérdés

Egy multicég női HR igazgatója hogy a francba jön össze egy olyan pasival aki nem az a szint mint ő anyagilag?


Nem csöves persze, meg agyilag sem egy gyártósori munkás, de a pasi akkor is szerintem harmadát, ha nem negyedét keresheti a nőnek.


A pasi ez a tipikus különc, sportoló, izmos, bicajjal járó figura. Tudjátok ez "bicajjal jövök melóba szakadó esőben is és futva megyek haza csak mert kemény vagyok".


Én értem hogy egy sportos pasi lehet vonzó, de nőknél ilyen karrier és egzisztenciális szinten nem esnek ki eleve ezek a pasik és nem a hasonló kvalitású férfiak kerülnek a terítékre?



aug. 29. 11:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Összejön. Nem a vagyonát íratja rá. Biztos szerelmes.
aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha van pénzem nem kell másé. Bem egy pénztárcával akarok járni, hanem egy férfival.
aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!