Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet barátnőm, ha egy "senki"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátnőm, ha egy "senki" vagyok?

Figyelt kérdés

Volt már barátnőm, de az utóbbi időben nagyon úgy érzem, hogy senkit nem érdeklek, nem hallom vissza senkitől, hogy valaki kérdezne felőlem mint régebben. Talán azért, mert már 26 vagyok és nem lettem egy nagyágyú?

Értem ezalatt azt, hogy nem vagyok sportoló, népszerű jómódú, kimondottan jól fizető munkám sincs. Átlagos srác vagyok, ha úgy tetszik egy szürke kisegér.

Nem az instamodell, legjobb nőkre ácsingózom, de azt elismerem, hogy a szép lányok tetszettek mindig is.

Lányok, a barátotok milyen ember? Csúnya szóval élve fel lehet vele vágni, vagy hasonló mint én?



júl. 27. 14:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
60%
Sok nőnek még aki valaki az sem kell 😃
júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Akkor ne is csodálkozzak, röviden.
júl. 27. 14:37
 3/40 anonim ***** válasza:
30%

Hát én pl szeretek büszke lenni a férjemre.

2 diplomás, erre vagyok a legbüszkébb.

júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Látod ez eszembe sem jutott, hogy bárki azért lenne rám büszke, mert van diplomám (igaz, csak egy).
júl. 27. 15:00
 5/40 anonim ***** válasza:
71%
3-as, az enyémnek PhD-ja van, és fekete öve küzdősportból, de arra vagyok a legbüszkébb, hogy egy értelmes, kedves, jólelkű, megbízható férfi, akire lehet támaszkodni. Aki ha mond valamit, az úgy lesz, akire az életemet rábízhatom. Ezek sokkal fontosabbak, mint a végzettség. Nyilván utóbbi miatt is nagyon büszke vagyok rá, de nem az a legfontosabb.
júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Csakugyan büszke lehetsz rá! :)
júl. 27. 15:20
 7/40 anonim ***** válasza:
44%
Buszke vagyok a paromra. Viszont felvagni nem szoktam vele.
júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy nem szoktál, de akkor ezek szerint ő sem kispályás.
júl. 27. 15:40
 9/40 anonim ***** válasza:
33%
Akkor itt az ideje, hogy összeszedd a tökeidet és kezdj magaddal valamit. Mégis mikor akarsz valaki lenni? 70 évesen?
júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Próbálok, azt nem mondtam, hogy semmit sem kezdek magammal, de üzletember már nem leszek, mert nem sok érzékem van hozzá, (próbálkoztam ezzel-azzal már) orvos nem leszek, mert nem vagyok olyan okos és még folytathatnám. Sportolni szoktam, de abban sem vagyok olyan tehetséges és fiatal sem, hogy abból megéljek.
júl. 27. 15:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!