Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet barátnőm, ha egy "senki"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátnőm, ha egy "senki" vagyok?

Figyelt kérdés

Volt már barátnőm, de az utóbbi időben nagyon úgy érzem, hogy senkit nem érdeklek, nem hallom vissza senkitől, hogy valaki kérdezne felőlem mint régebben. Talán azért, mert már 26 vagyok és nem lettem egy nagyágyú?

Értem ezalatt azt, hogy nem vagyok sportoló, népszerű jómódú, kimondottan jól fizető munkám sincs. Átlagos srác vagyok, ha úgy tetszik egy szürke kisegér.

Nem az instamodell, legjobb nőkre ácsingózom, de azt elismerem, hogy a szép lányok tetszettek mindig is.

Lányok, a barátotok milyen ember? Csúnya szóval élve fel lehet vele vágni, vagy hasonló mint én?



júl. 27. 14:26
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
48%
19! Nem azt mondtam, hogy egyedül finanszírozza, de tegyen ő is hozzá. Ráadásul apukával is bármi történhet, akkor mit fog csinálni nulla forinttal a zsebében? Veri magát, hogy ő milyen jól keres, akkor tessék a jövőre is gondolni, nem csak mindent a gyerek apjára hárítani!
júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Az a nagy helyzet, hogy lehet.
júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
26%

21

Ja értem. Tehát, en szüljek, én rakjam össze a javi félrerakasbol a pénzt arra a 3-4 évre, mig otthon vagyok, én ba*sszam fel a karrierem, én kockáztatok, és én cseszem tönkre a testemet. 😆😁 Érdeklődnék, hogy akkor te, mint ferfi, a f*szodom kívül, kit raksz bele?


Saját vállalkozásom van... (nem, nem sarkat reszelek, nem pillázok, és nem, nem is körmözök)

júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
60%

Szoval akkor PhD es fekete ov kell a magyar nokhoz. Ertjuk.....



Viszont az analfabeta bangladesi kollegamnak 2 osztallyal kulonb noje van, mint a valaszolo :)



40F incel

júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
47%
23-as! Vegyél be nyugtatót mert látom a 21-es válaszoló nagyon felidegesített. Amúgy ez a baj ti veletek nőkkel hogy a pasiban csak a pénzt meg a nemiszervet látjátok de akkor meg ne csodálkozzatok ha a pasik ti bennetek is csak a nemiszervet látják ami a lábatok között van ha ti is így gondolkoztok velünk kapcsolatban. Látom te neked saját vállalkozásod van, lehet egy kérdésem? A Spanyolviaszt is te sz.rtad már elnézést?!! Ez a baj ti veletek nőkkel ha elértek valamit akkor már egyből fenthordjátok az orrotokat és másokat lenéztek. Kár volt nektek a szavazatijogot és az egyenjpgúságot megadni mert ez lett belőletek, semmi tisztelet nincsen bennetek de lenéző bunkó és egyben flegma viselkedés az már annál inkább!
júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
44%

"Kár volt nektek a szavazatijogot és az egyenjpgúságot megadni mert ez lett belőletek, semmi tisztelet nincsen bennetek de lenéző bunkó és egyben flegma viselkedés az már annál inkább!"



Hatalommal valo eles vs. visszaeles. Ha arra hasznalnak az egyenjogusagot, hogy partnerkent, szovetsegben epitsuk a vilagot, mennyivel jobb lenne......



40F incel

júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen igazad van 26-os! Nemsokára megkapod a 0%-ot a sok megsértődött nőtől ahogyan azt én is megkaptam. Látom divat lett azokat lepontozni akik leírják a fájó igazságot. Tisztelni kéne egymást nem lenézni és építeni a világot meg a közös jövőt! Afrikában tényleges egyenjogúság van a Nyugati civilizációval szembeni női többletjogúsággal szemben. Itt csak látszólagos az egyenjogúság, aki nyitottabb szemmel jár tudja mi az igazság. Női jogvédő 100 db van de férfi jogvédő 1 sincs. Legtöbb plakáton is nőkkel akarják eladni a termékeket, férfit csak akkor látsz plakáton ha sajátos férfi terméket szponzorálnak vele. Nesze neked kamu egyenjogúság!
júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
60%
#27 Majd ha megérted az egyenjogúság és egyenlőség közti különbséget, akkor kezdhetsz itt okoskodni.
júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
30%
Látom 28-as a lényeget nem értetted meg, de remélem tudod mire gondoltam.
júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
43%
Ezen az oldalon mindenki csak kötekedni és lepontozni tud.
júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!