Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet barátnőm, ha egy "senki"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátnőm, ha egy "senki" vagyok?

Figyelt kérdés

Volt már barátnőm, de az utóbbi időben nagyon úgy érzem, hogy senkit nem érdeklek, nem hallom vissza senkitől, hogy valaki kérdezne felőlem mint régebben. Talán azért, mert már 26 vagyok és nem lettem egy nagyágyú?

Értem ezalatt azt, hogy nem vagyok sportoló, népszerű jómódú, kimondottan jól fizető munkám sincs. Átlagos srác vagyok, ha úgy tetszik egy szürke kisegér.

Nem az instamodell, legjobb nőkre ácsingózom, de azt elismerem, hogy a szép lányok tetszettek mindig is.

Lányok, a barátotok milyen ember? Csúnya szóval élve fel lehet vele vágni, vagy hasonló mint én?



júl. 27. 14:26
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
61%
#11: mindannak alapján, ahogyan te magadról nyilatkozol, szerintem az veled az alapvető baj, kérdező, hogy nincs benned semmi motiváció arra, hogy SAJÁT MAGADHOZ KÉPEST fejlődj. Úgy is lehet fejlődni ugyanis, hogy nem a társadalmi elvárásokra figyelsz, hanem arra, hogy valamiben jobb legyél a korábbi önmagadnál. Bármilyen korban lehet új készségeket kifejleszteni, csak el kell fogadni, hogy az elején, ahogyan az elvárható, kezdetlegesen fog csak menni a dolog.
júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
46%
Nekem pl fontos, hogy akivel együtt vagyok, keressen jól! Nem magam miatt, hanem utódlás szempontjábol, most aranylag jól keresek, de ha elmegyek szülni, akkor nem szeretnék nyomorgni. Illetve, azt sem szeretném, ha szülés után rohannom kéne vissza dolgozni.
júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
14%
#13: bocsi, de akkor neked már az első randin érdemes lenne megemlíteni, hogy tulajdonképpen a leendő gyermekeid apját (eltartó családapát) keresed. Így egy csomó fölöslegesen elpocsékolt idő megspórolódik mindkét fél részéről.
júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
69%
Nekem férfiként is elvárás magamtól, hogy jól keressek és hó végén ne kelljen sakkozni a forintokkal.
júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Nyilván nekem is fontos, hogy keressek azért a lehetőségeimhez mérten jól, hogy tudjak félre is rakni és tudjam finanszírozni a hobbijaimat, vagy míg volt barátnőm, hogy tudjak neki venni néha ezt-azt ajándékba. De pillanatnyilag akkor sem tudok egy olyan húzással előállni, hogy milliós jövedelmeim legyenek.
júl. 27. 16:18
 16/40 anonim ***** válasza:
46%

17

Igen, en kerek elnezest, amiert nem akarok eltartani senkit

júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
32%
13-as hát akkor, ha annyira jól keresel, miért nem teszel félre minden hónapban, így ha szülni mész, nem a gyerek apjára lennél rászorulva!?
júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
29%
Van egy rosszhírem! A mai világban ha nincsen semmid akkor annyit is érsz!
júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
48%

17-es, nehogy már a terhességet, meg a közös gyerek miatti munkából való kiesést egyedül finanszírozza! Közös a gyerek, vagy nem? A nő tud csak szülni, így teljesen természetes, hogy ő vállalja az ezzel járó gondokat és kockázatokat, míg a férfi ez idő alatt vállalja az anyagi gondoskodást.

És ettől még senki nem lesz kiszolgáltatva, csak nem egy manchilddal akar együtt lenni, aki még saját magáról is alig bír gondoskodni férfiként, nemhogy a családjáról!

júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
42%

Ki ne találjátok már h a nő saját magának szül.

Két emberé a felelősség.

Nem fog vissza rohanni fél év után dolgozni az anyuka csak mert egy töketlen pancserral hozta össze a sors.

Régen családomat tartottak el a férfiak.

Ma meg saját magukat sem képesek.

Senki nem akar fizetés előtt 2 héttel éhezni, ez egy teljesen reális gondolkodás, férfi létemre is úgy gondolom hogy nem a feleségemet kell zavarni túlórázni.

Nem ő a férfi !

júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!