Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet barátnőm, ha egy "senki"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátnőm, ha egy "senki" vagyok?

Figyelt kérdés

Volt már barátnőm, de az utóbbi időben nagyon úgy érzem, hogy senkit nem érdeklek, nem hallom vissza senkitől, hogy valaki kérdezne felőlem mint régebben. Talán azért, mert már 26 vagyok és nem lettem egy nagyágyú?

Értem ezalatt azt, hogy nem vagyok sportoló, népszerű jómódú, kimondottan jól fizető munkám sincs. Átlagos srác vagyok, ha úgy tetszik egy szürke kisegér.

Nem az instamodell, legjobb nőkre ácsingózom, de azt elismerem, hogy a szép lányok tetszettek mindig is.

Lányok, a barátotok milyen ember? Csúnya szóval élve fel lehet vele vágni, vagy hasonló mint én?



júl. 27. 14:26
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
41%
Akkor neked van igazad 28-as! Nemi egyenlőtlenség van a nők javára, így már okés? ;)
júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
41%
Bár ez az egyenlőtlenség nem lenne meg ha eleve egyenjogúság sem lett volna. Hmm!
júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, nagyon rosszul állsz a dolgokhoz. Nem kell nagyágyúnak lenned, ahhoz, hogy valaki meglássa benned amit keres, különben azon gondolkoznál, hogy tényleg önmagadért szeretnek-e vagy nem. A párommal 10 éve vagyunk együtt. Nem keres jól, nem diplomás nem a nők bálványa, mégis benne találtam meg amit kerestem. A humorát, a közös hobbik, közös ízlés. Az égvilágon semmivel nem lehet vele felvágni, és nem is akarok. A mi boldogságunk a fontos. Egyszerűen olyan lányt kell keresned, aki önmagadért szeret, akivel egyeztek, egyetértetek. Ne akarj más lenni. Fejleszteni mindig lehet magad kérdező, de ne akarj más bőrébe bújni mert nem biztos, hogy az olyan jó.
júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
43%

Kedves 23-as, látom nem sikerült értelmezned amit írtam.

Sehol nem írtam, hogy 3-4 évig egyedül a te megtakarításodból kellene megélni, azt írtam, hogy te is járulj hozzá a kiadásokhoz, ne csak a férfi!

Ő is lehet hirtelen munkanélküli, érheti baleset, válás is lehet, ne adj Isten meg is halhat...a nagy kiakadásod közepette ezeket is mérlegelheted.

Mindezt nőként írom, én is direkt spóroltam már a gyerekvállalás előtt és nem azért, mert a férjem nem tud eltartani. Ha holnaptól kiesne az ő fizetése vagy egyedül maradnék a picivel, akkor sem kopna fel az állunk és nem vinné a bank a házat. Szóval te dühöngj nyugodtan, de bizony ha nincs félretett pénzed, könnyen kerülhetsz nehéz helyzetbe, még akkor is, ha egyébként egy jól kereső, tündéri férjed van!

júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
81%
20# valóban 2 emberé a felelősség, jól látod. Pont ezért kellene a nőnek is beszállnia a ktg.ekbe, nem a férfitől elvárni, hogy 3-4 évig egyedül tartsa el a családot, mert "én szültem gyereket és nekem ez jár cserébe".
júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Jó látni azért, hogy vannak még olyan nők is, mint te #33-as. Remélhetőleg én is érdekes és elég leszek valakinek.
júl. 27. 19:31
 37/40 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező te összejönél egy 80+ kg-os nővel?
júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Ez csak egy puszta szám. Az összkép a lényeg. 70 kg körüli nő volt már az életemben, de ő 180 centi körül volt és csinos. Szóval még pár plusz kiló is lehetett volna rajta, nem lett volna riasztó.
júl. 27. 21:13
 39/40 anonim ***** válasza:
33%
Ha már kérded a párom 40 feletti testépítő, a legtöbb nőnek tetszik. Ha le is cserélném hasonló körben nézelődnék.
júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Lehet, a lényeg, hogy neki legyél "valaki"!
júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!