Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél az anyagi elvárásokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél az anyagi elvárásokon hogy-hogy képes változtatni a férfi külseje, személyisége?

Figyelt kérdés

Egy multicég női HR igazgatója hogy a francba jön össze egy olyan pasival aki nem az a szint mint ő anyagilag?


Nem csöves persze, meg agyilag sem egy gyártósori munkás, de a pasi akkor is szerintem harmadát, ha nem negyedét keresheti a nőnek.


A pasi ez a tipikus különc, sportoló, izmos, bicajjal járó figura. Tudjátok ez "bicajjal jövök melóba szakadó esőben is és futva megyek haza csak mert kemény vagyok".


Én értem hogy egy sportos pasi lehet vonzó, de nőknél ilyen karrier és egzisztenciális szinten nem esnek ki eleve ezek a pasik és nem a hasonló kvalitású férfiak kerülnek a terítékre?



aug. 29. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Honnan tudod, hogy mije van és mije nincs a pasinak?
aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Ebben mi a furcsa? Ha a férfi vezető jön össze egy csini fiatal lánnyal, akinek még semmi vagyona nincs, azon nem

lennél megrökönyödve. Nő nem teheti meg ugyanezt? :D

aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, már rég nem dugták meg rendesen. Ez a csávó meg egy adonisz az ágyban :)
aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet itt a nőnek önerőből is bőven van annyi, hogy ez csak sokadlagos elvárás legyen.

Egyébként meg az esetek többségében pont fordítva van.

Jó anyagi helyzet még a ronda férfit is megszépíti. :D

aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán értem a kérdést, mármint a leírt sztoriban mi a furcsa számodra?
aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"Nő nem teheti meg ugyanezt?" Úgy beszélsz, mintha fordított felállás is ilyen gyakori lenne..
aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
#6 a fordított felállás nyilván gyakoribb, de ettől még mindenki azt csinál, amit akar. Nem kell játszani a falusi öreg nénit, aki mindenki életébe belekotnyeleskedik, mintha bármi köze lenne hozzá.
aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7# "Nem kell játszani a falusi öreg nénit, aki mindenki életébe belekotnyeleskedik, mintha bármi köze lenne hozzá."


Pontosan


:-)

aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

A hasonló kvalitású férfiaknak van felesége, 2 gyereke meg vagy 3 szeretője...

Minek állna be a sorba?


Ebben az esetben igaza van a nőnek és a ráadásul kis ügyeskedéssel, támogatással a hapinak is lesz később vagyona.

aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
A szeretetet nem pénzben mérik.
aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!