Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen férfi jogosan vár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfi jogosan vár el vékony nőt előbb-utóbb talál is magának ha jó a személyisége?

Figyelt kérdés
[link]
aug. 20. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Tök mindegy milyen a személyisége; ha ő maga kövérebb fajta, akkor SEMMILYEN nőt sem fog találni, nemhogy még válogasson. Kövér férfi nem kell senkinek. És ez így helyes.
aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1. Akkor nagy bajban lesz sok nő ugyanis jóval több a kövér férfi mint a kövér nő


[link]

aug. 20. 20:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gallyra vágná a riportert is.
aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Na, múltkor volt szó az igényességről, ápoltságról... a pasinak nem méret a póló, vagy a nadrág, mert a kettő közt kifittyed az a terebélyes bele, a haja gyakorlatilag csak nő amerre làt, a ruhatárát a gimi óta elfelejtette újítani (ez mondjuk megmagyarázza, miért nem méret rá), ezt már csak megkoronázza az alkata.

"Elvàrni" semmit nincs joga, (párkapcsolati/szex szempontból másnak se,) szerintem esélye se sok van vékony, szép párra, hiszen ő maga is igénytelen, kövér, szerintem kifejezetten taszító.

aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

4.

van ismerősöm akinek zsírosa haja ennél a fickónál százszor igénytelenebb, körülbelül 30 kilóval súlyosabb, nem is gazdag és egy vékony 45 kg-os bomba nője van

aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
5, nem mondtam, hogy tök esélytelen, mint írtam nem sok esélye van. Jellemzően ahhoz valamiben kiemelkedőt kell nyújtani, amit keveseknek sikerül.
aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nem nagyon, de lehet nő akinek bejön, most semmi se lehetetlen. Nyilván változásra lenne szüksége, hogy vonzóbb legyen, de most a férfiak többségének a vékony nők jönnek be, szóval nem mondott újdonságot. Viszont ez a kérdés, egy másik ember teljes megalázása. Már ne haragudj kérdező.
aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Lehet vékony nője, de nyipván a nem.túl jó megjelenésűek között.
aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Mindent el lehet várni. Az más kérdés, hogy akkor egyedul marad.
aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk full alkesz, igénytelen vékony nőt még össze szedhet.
aug. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!