Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezeknek a férfiaknak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeknek a férfiaknak tényleg nem jut egy átlagos személyiségű (vékony vagy sportos ) Nő?

Figyelt kérdés

- mamahotelesek

- 250 ezer nettó kereset alattiak

- 175 cm nel alacsonyabbak

- átlagos farok méretűek 11-15 cm

- szűzek 25 év felett

- elhízottak pl 90 kgtól 130 kg ig


2019. szept. 29. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Én sportos van mit fogni kategória vagyok, tehát nem vèkony, de a farokméretet és a 90kg-t kivéve, ha ezek közül akár egy is igaz, nekem sem kellenél.
2019. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

De, ha nem zavar, hogy a nő

- 40 feletti

- 2-3 gyereke van

- munkanélküli

- leélt arcú

- 180 cm feletti vagy 145 cm alatti

- lóg a melle

- elviselhetetlen a személyisége

2019. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

18:47


Miért ?


Magasság nem választható dolog! Ha valaki 174 cm nem férfi? Gyárban dolgozik vagy szakmunkásként és nem keres 250 ezernél többet annak már nem lehet barátnője ? De hát állítólag a nők nem is anyagiasok! 🤔 Az is lehetséges hogy valakinek úgy alakult az élete hogy nem sikerült 25 éves koráig lefeküdni senkivel, prostizast meg elítéli! Csupán emiatt neki már nincs esélye a nőknél ?

2019. szept. 29. 18:57
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Fogjátok már fel, hogy a nő nem egy tárgy, hogy jusson vagy ne jusson valakinek. Senkinek nem jár alanyi jogon párkapcsolat mert azért tenni is kell.
2019. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

18:52


Jah hogy az általam jelentett férfinek csak 40 és gyerekes rossz természetű anyuka lehet társa ?


Ezt legalább nőként írod ? Sok 25 éves macis férfi fog ezen kiborulni

2019. szept. 29. 19:00
 6/14 anonim ***** válasza:
17%

Mit kell ezen kiborulni??

Egyszerű matek: a csinos, vékony, fiatal nők száma elég alacsony. Ők a legjobb 5%, mindenki őket akarja. Az 10 milliós ország esetén 250 ezer nő.

Ha mindenkinek JUT ilyen nő, az azt jelenti, te 20 másik férfival osztozol éppen a nődön. Ezen nem borulnál ki?


A kérdésben nem írtad, hogy a felsorolás minden pontja igaz kell legyen adott pasira. Ha igen, akkor ő az a szerencsétlen, aki tényleg tegye össze a két kezét, ha egy csinos, kisgyerekes negyvenes hajlandó vele összeállni, és tűrje el neki azt is, ha a szájába hamuzik.

2019. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a felsorolásból csak az utolsó előttieknek nem jut, a többi nem számít durva dolognak.
2019. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek értelmesebbik fele csak olyat vár el egy leendő partnertől, amit ő maga is nyújtani tud.


"- mamahotelesek"

Itt fontos kérdés, hogy miért? Ápolnia kell a szüleit? Nem akar elköltözni? Nem tud elköltözni? Nincs igénye önálló térre?


"- 250 ezer nettó kereset alattiak"

Annyit keressen, amennyiből el tudja magát látni és nem kell hónap végén kuporgatnia és vízen élnie és egy hirtelen kiadás ne törje derékba. Az, hogy neked ez mennyiből jön ki, a te dolgod.


"- 175 cm nel alacsonyabbak"

Nekem mindig is a magasabb férfiak tetszettek, de kamaszkorom legnagyobb szerelme 163 cm volt. Ha amúgy bejön külsőleg és belsőleg, akkor nem pár centi fog megakadályozni abban, hogy összejöjjek vele.


"- átlagos farok méretűek 11-15 cm"

Ezt sose értettem. Vannak férfiak, akik már az első randin bedobják, hogy "Szép a sálad, az én farkam 13 centi." A legtöbb nő akkor fekszik le valakivel, ha már érzelmileg kötődik hozzá, és ez nem fog elmúlni, egy farok mérettől. Amúgy vannak emberek, akik vonalzóval mennek szexelni?


"- szűzek 25 év felett"

Ez önmagában nem feltétlen probléma. Sokan vannak, akik fiatalabb korukban nem olyan közegben voltak, ahol ki tudtak volna alakítani kapcsolatot egy hozzájuk illő lánnyal. Csak komplexusai és kényszerei ne legyenek emiatt


"- elhízottak pl 90 kgtól 130 kg ig"

Mivel nekem sportos alkatom van, ezért nálam a komoly elhízás kizáró ok. Azért van különbség a macis testalkat és 130 kg között. A húgom barátja például macis alkatú, és a testvérem odáig van érte.


23/L

2019. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első nem mondta egy szóval sem, hogy nem jut az ilyennek nő, csak azt, hogy neki nem kellenél.


Nekem se, pedig én a te mércéd szerint értéktelen, kövér lány vagyok.

2019. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a 175 alatti jöhet. Kövér semmiképp.
2019. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!