Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezeknek a férfiaknak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeknek a férfiaknak tényleg nem jut egy átlagos személyiségű (vékony vagy sportos ) Nő?

Figyelt kérdés

- mamahotelesek

- 250 ezer nettó kereset alattiak

- 175 cm nel alacsonyabbak

- átlagos farok méretűek 11-15 cm

- szűzek 25 év felett

- elhízottak pl 90 kgtól 130 kg ig


2019. szept. 29. 18:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%

250 ezret keresek.

Egy hónap múlva költözök saját lakásba.

188 centiméter vagyok.

Pár centivel átlag felett van.

31 éves.

115-ről lefogytam 88kg-ra.


Megérte dolgozni magamon az elmúlt fél évben, végre egy lista amin simán átmegyek majd ezután. :D

2019. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nem férek bele a vékony/sportos kategóriába (168/63 ha konkrét számokat szeretnél) de még nálam is vannak pontok amik az automatikus nem-et jelentik.

Mamahotel hacsak nincs nagyon jó oka. És nem látom hogy menne ha tudna.

A fizetés ha 150 alatt van és nem is nagyon fog nőni előre láthatólag.

Ha 168 cm-nél alacsonyabb.

A farok méret akkor ha ez gondot okoz szex közben.

A szüzesség és az elhízottság automatikusan nem.

23/N

Amúgy én nem láttam hogy azt írták volna hogy nem lesz az ilyennek párja. Azt írták hogy (főleg ha több pont is igaz rá) nem lesz a felső kapcsolatban párja az ilyen férfinak. Ha csak a feszes fiatal vékony a nő akkor bizony hatalmas szerencse kell ahhoz hogy legyen nője.

2019. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Itt nem a tulajdonságaiddal van baj hanem a hozzáállással. Ha nem vagy tudatos, nem szeretnél fejlődni, akkor egy tudatos igényes nő nem fog leállni veled. Járj el sportolni legyen egy hobbid, azon keresztül is lehet ismerkedni. Az pedig furcsa ha egy férfi 25 felett szűz.
2019. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindegyik kategóriában ismerek olyanokat, akiknek van átlagos külsejű és személyiségű párja (mármint farokméret és szüzesség terén nyilván nem tudhatom 100%-ra pontosan, kinél mi a helyzet, mert magánügy).
2019. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!