Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van nagyobb büntetés nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nagyobb büntetés nőként rondának születni?

Figyelt kérdés

Nyilván most tekintsünk el a borzasztó veleszületett betegségektől, kicsit drámai a kérdés.



Ti is úgy érzitek, hogy nőként nincs rosszabb, ha ronda vagy - csúnya arc és visszataszító test, egyszerűen esély sincs ezt kompenzálni. Férfiként is óriási hátrány a rossz kinézet, de ott a pénzzel meg úriemberséggel egy rendes nőt lehet találni. De nőként? Esély sincs, mert az anyagi egisztencia meg az intellektus nem mérvadó a férfiaknak a párkeresés során. Vélemények?



aug. 27. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha penzes vagy, meno sportolo, akkor tuti, hogy fejben nem vagy szazas. Mert aki fejben normalis, az eli a normalis eletet, elmegy a kis normalis munkahelyere, es este hazamegy.



Orulj neki, hogy nem vagy szazas, mert amiatt erted el, amit.



Amugy meg gondolj bele egy atlag no helyzetebe, akihez odamegy egy kockahasu gigachad, persze, hogy atvaltozik tizeves kislannya.



Ha hozzam odajonne egy 22 eves orosz fehernemumodell "ismizni", en is kb. kopni-nyelni nem tudnek, es tizeves kisfiu lennek.



Szoval en azt javaslom, kedves Chadcel kollega, hogy probalj meg kisebbnek latszani, es ugy hatha celt ersz :)



40F incel

aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
85%

Ezen a szexchates csávón szakadok a röhögéstől. 😂

Te komolyan elhiszed, hogy írsz egy szöveget amilyeneket mi 16 éves korunk körül írtunk egymásnak, kb annyi írói véna van benne, és egy nő aki még képet nem is látott rólad már rád ugrana? 😂

aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:
53%
63. Én meg pontosan tudom, ha ennek csak a fele igaz rád, CSAK a fele akkor isten igazából nem kell semmit tenned, mert a nők maguktól mennek. Biztos, hogy nincs ez így, mondom ezt nőként...
aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
100%

A legdurvább az egészben, hogy az egész kérdés alatt 40F incel a legnormálisabb, talán az egyetlen aki reálisan látja a dolgot... 100x láttam, hogy az ilyen tényleg rendes csávók célegyenesen repülnek a barátzónába.

Amég fordítva a nők hiába nem a legszebbek mégsem történik ez velük.

aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
48%

"az ilyen tényleg rendes csávók célegyenesen repülnek a barátzónába"



Mondjuk mar nem vagyok rendes, mert blackpill-tudatu vagyok, ami elvette az "artatlansagomat". Lehet, most mar nem baratzonaznanak.



Amugy meg:



Visszaterve a szexchates csavora. A multkor volt egy srac, aki szinten megeskudott, hogy nem szamit a kulso/statusz, mert o csak dumalgat a nokkel, es azok maguktol felajanljak magukat. O arra eskudott, hogy nem kell kimutatni a nok fele, hogy akarunk tole valamit, csak tet nelkul dumcsizgatni a csajjal, es a no elkezd crush-olni.



Most itt van ez a szexchates, o azt mondja, hogy ha nem mutatjuk ki a nok fele, hogy nokent is erdekel, akkor ki kell mutatni, es szexchatelni kell.



Es vannak a red/blackpill-es arcok, akik szerint LMS kell.



Meg van a PUA. En is a Mystery Method-dal kezdtem 20 eve, de baromira nem jott be. Nem onazonos, illetve a szereny/visszahuzodobb csajok nem nagyon voltak ra vevok. Illetve kifejezetten a nightlife-ra es klubokra van kielezve, ami tolem iszonyuan tavol all (es a noktol is, akik erdekeltek).



Tehat van egy par modszer, sokan azt allitjak, hogy nem szamit az LMS.



Ja, meg van az, akik azt mondjak, hogy a feromonok es az oxitocin meg a "kemia" szamit, tegnap volt is egy ilyen topik.



Szoval van 4-5 teoria felsorakoztatva.



En meg merem kockaztatni, hogy nincs igazsag. Vagyis egyetemes, objektiv, nagybetus, "Az" igazsag nincs. Szubjektiv igazsagok vannak.



Az adott szemely karakterehez illo modszer mukodik, mukodhet. A dumalgatosnak a dumalgatas, a PUA-nak a PUA, a szexchates arcnak pedig az. A redpilles csokaknak pedig az LMS. Nekunk blackpill-eseknek pedig az LMS hianya a nagy bajunk, vagy mas megoldast keresunk, vagy elbukunk, mint Napoleon. De en nem latnam, hogy a mas megoldas mukodne, LMS hijan minden ut a friendzone-ba vezet.....



40F incel

aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
35%

73. Az én keresztem hogy nagyképűnek tűnök első ránézésre.

A gyerekkori hobbim a repülés, a kedvenc filmem a Top gun 1. Mondhatni ezen szocializálódtam. Sajnos vadászpilóta nem lettem, de egy UL szakszót azért összehoztam. Vannak Alpha Ind. dzettjeim, meg külön darabok, nadrágok, pólók, dzsekik, bakancsok, sokszor ezekben járok-kelek.


Ha kíváncsi vagy hogyan nézek ki, akkor írd be hogy "Top gun 1986 - iceman", youtube természetesen.


Ott 0:20-nál jön Slider, na kiköpött olyan vagyok. Aki ismer, meg a filmet is, azt mondja hogy az apám az igazi Slider. 😊

Sőt, ez a becenevem is. Egyik oldalról nagyképűnek tűnök, a másik oldalról meg túl komolynak.

Baromi szr kombó! 😔

aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
79%
Ez nagyon igaz, hiába kedves az ember nőként.
aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Gondolj arra hogy legalább nem ő vagy

aug. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
36%
78 csak úgy mondom hogy nekem bejőlön
aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
68%
79. Akkor engem imádnál
aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!