Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van nagyobb büntetés nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nagyobb büntetés nőként rondának születni?

Figyelt kérdés

Nyilván most tekintsünk el a borzasztó veleszületett betegségektől, kicsit drámai a kérdés.



Ti is úgy érzitek, hogy nőként nincs rosszabb, ha ronda vagy - csúnya arc és visszataszító test, egyszerűen esély sincs ezt kompenzálni. Férfiként is óriási hátrány a rossz kinézet, de ott a pénzzel meg úriemberséggel egy rendes nőt lehet találni. De nőként? Esély sincs, mert az anyagi egisztencia meg az intellektus nem mérvadó a férfiaknak a párkeresés során. Vélemények?



aug. 27. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
64%

27.

Köszönöm, de a leírtakat, meg ahhoz hasonlókat tapasztalni egy életen keresztül, szerintem eléggé egyértelmű visszajelzések.


És elhiszem, hogy a hátrányos külsejű férfiaknak is nehéz, de a nőknek mégis fokokkal nehezebb. A férfiaknak ugyanis a látvány a lényeg, a nőknek pedig az érzések. Egy férfit a látvány kell, hogy megfogjon, a nőt pedig a benső. Ha a férfi bensője megfog egy nőt, az igen könnyen felülírja a külsejét a férfinak.


És elnézést, de nem szeretnék privátban licitálgatni mi a legnagyobb szívás. Én csak válaszoltam a kérdésre.

aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim ***** válasza:
52%

#29

Nem szeretnék mély elemzésbe belemenni. Nekem nincs lakásom, nincs autóm, nincs diplomám, nem vagyok izmos, nem vagyok 180 felett(178 vagyok), mégis találnék nőt, ha akarnék. Sokan voltak már totálisan oda értem, csak a humorom és az intelligenciám miatt. Nem zavarta őket se a külsőm, se az anyagi helyzetem. Konkrétan ők kérdezték van-e kedvem szexelni velük, ők keresték a társaságom... nyilván ők se sakkozni szerettek volna.

Szóval vagy totális kamu amit írsz, vagy minden értéked ellenére képtelen vagy igazán megmutatni magad, vagy a fullosnak vélt, insta r*bancoknál próbálkozol, akiknek tényleg vannak túlzott elvárásaik, és ezért nem vagy sikeres. Ha én fele annyival rendelkeznék, mint te, a nők kb. 80-90%-át simán felszedném....

aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim ***** válasza:
77%
#28 én nálam 90% van külső a probléma a többi meg az unalmas belsőm nekem senki ne mondja hogy egy nőnek nehéz ismerkedni mert nem igaz. Az hogy egy ronda nő nem ad esélyt egy ronda férfinak (amit tapasztalok) az egy másik kérdés.
aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
76%
39 ev alatt 1x volt csajom. El hagyott nemsokara. Eselyt nem kapok azota se es azutan se toluk. Pedig nem a kulsore megyek!
aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
58%

#31

Egyetértek veled nagyrészt, de mindezek ellenére is úgy gondolom, hogy ha tényleg nem szélsőségesen csúnya valaki - legyen az nő vagy férfi - akkor találhat magának párt simán. Igazad van abban, hogy mi pasik áltlánosságban nagyobb jelentőséget tulajdonítunk a külsőnek, mint a nők, de ezek ellenére tényleg vagyunk sokan, akik párt szeretnének. Akiknek fontosabb a belső, és külsőt tekintve csak annyi az elvárás, hogy legyen benne valami szép, valami vonzó.

Persze továbbra is csak a magam nevében beszélhetek, de nekem baromi sokat jelent egy mély beszélgetés, vagy egy vicceskedő-marháskodó beszélgetés egy nővel, igénylem igazából mind a kettőt. Igénylem, hogy egy húron pendüljünk, és ha ez megvan, akkor külsőre már tényleg csak annyi az elvárásom, hogy legyen rajta valami, bármi, amit szépnek látok.

aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
58%

32. Akkor tedd össze a két kezed, kivételes vagy! Nekem nem jönnek be a mű nők, ez a része kizárt. Átlagos nőknél próbálkozok, szerintem normális, intelligens stílussal. Szemêlyesen az szokott lenni hogy zavartan hebegnek gyorsan valamit és lelépnek. Írásban, netes felületeken meg szóra sem méltatnak.


Ellenben az ismeretségi köröm mindig azzal cinkel, hogy meleg vagyok? Senki nem hiszi el hogy lepattintanak a nők, de úgy hogy esêlyt sem kapok egy szó erejéig sem.


Nem tudok többet tenni, eljárok ezer helyre, sport, hobbik, tanfolyamok, de semmi. Mindig ugyanaz. Nem vagyok nagyképű, nem vagyok nyálas, nem vagyok sóher. Most leírhatnám akár az anyagi körülményeimet ide, vagy hogy mit és hogyan csinálok, de felesleges. Privátot nem fogadok el, az nekem innentől fogva átlátszó lenne.

aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
74%

"Konkrétan ők kérdezték van-e kedvem szexelni velük"



Ja, altalaban a nok ezt igy mondani szoktak..... Kicsit se kamu.



40F incel

aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
63%

#37

Több napos szexchat után kérdezte :) Egy incelnek nyilván kamu... Lehet, hogy te még jobb pasi vagy külsőre mint én, csak annyi a különbség köztünk, hogy nekem van önértékelésem, tisztelem és szeretem a nőket, tudok bánni velük, neked pedig nincs önértékelésed és csak hisztizni tudsz, mint valami 8 éves kis hülyegyerek.... :D

aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
67%

38. Blablabla... Szexchat! 😂


Ha tudnád miről is beszélsz, akkor tisztába lennêl vele hogy pont szexre nem kell a nőknek a hozzád hasonló átlag jóska! Nekem ne mutasd be a szex piacot!


Egyébként alkalmanként mennyit fizetsz egy nőnek?

aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
#38 valószínűleg jó külsőd van és jól nézel ki egy nő nem ajánlja fel bárkinek magát.
aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!