Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van nagyobb büntetés nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nagyobb büntetés nőként rondának születni?

Figyelt kérdés

Nyilván most tekintsünk el a borzasztó veleszületett betegségektől, kicsit drámai a kérdés.



Ti is úgy érzitek, hogy nőként nincs rosszabb, ha ronda vagy - csúnya arc és visszataszító test, egyszerűen esély sincs ezt kompenzálni. Férfiként is óriási hátrány a rossz kinézet, de ott a pénzzel meg úriemberséggel egy rendes nőt lehet találni. De nőként? Esély sincs, mert az anyagi egisztencia meg az intellektus nem mérvadó a férfiaknak a párkeresés során. Vélemények?



aug. 27. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
100%
#18 Egyetértek, a társkeresés csak az egyik nehézség. A rossz külső az élet minden területén súlyos hátrányt jelent, meghatározó az álláskeresésnél, általában emberi kapcsolatok, barátságok kialakításánál. Az emberek ösztönösen a széphez vonzódnak. Egy csúnya embernek hiába vannak rendkívüli belső tulajdonságai, esélye sincs, hogy felszínre hozza azokat.
aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, szerintem ezt kérdezd meg az olyanoktól, akik süketnek, vaknak, mozgásképtelennek, testileg nagyon durván deformáltnak, esetleg dawn szindrómásnak vagy valami hasonlónak születtek. Vagy olyantól akinek az anyja heroinista volt így a magzat már az első pillanattól kezdve függő. Esetleg olyantól aki észak korea szintű diktatúrában kénytelen élni, és még csak meg sem szökhet onnan. De sorolhatnám, a lista végtelen. Értem én hogy mindenkinek a saját baja fáj a legjobban, főleg manapság. De nőként a kapcsolatosdin túl annyi de annyi másban is ki lehet teljesedni, főleg manapság, az úgymond egyenjogúság korában.
aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy valaki linkeljen már egy ronda nőt. Érdekelne, hogy ki-mit tart rondának. Biztosan sokan találkoztatok annak a nőnek a történetével, akit sokan bántottak a külseje miatt, majd az internet ,,hős népe" segítségére sietett és megírták neki, hogy semmi baj nincs vele.... Tudjátok, ilyen vöröses, rövid haj, súlyosan elhízott test, szemüveg, orra nagyon nagy, arcra olyan, mintha egy animációs filmben szándékosan szerettek volna létrehozni egy csúnya karaktert. Nem bántani akarom a hölgyet, de na, ő tényleg ronda. Mondhat bárki bármit, játszhatjuk a szentet, ronda! Nem kell ezért bántani, de hazudni sem kellene neki... Én ilyesmi nőkre gondolok, mikor ronda nő kifejezést látok bárhol.

A nők jelentős része nem ronda, viszont annyira sok az önbizalomhiányos nő, hogy annak hiszik magukat. Sokak annyira rá vannak függve tiktokra, instára és azokra a ,,tökéletes" nőkre akiket ott látnak, hogy azt hiszik akkor vagy szép ha tökéletesre formált popsid van, ha tökéletes az alakod, és ha 2 kg smink+filter segítségével szép az arcod... Nagyon nem így van.

Nem rég volt az olimpia, néztétek a női kézilabdát? Láttátok ott milyen nők játszottak smink nélkül, az igazi arcukkal? Én gyönyörű nőket láttam, igazi nőket, akik festék nélkül, apróbb bőrhibákkal is szépek. Fogadni mernék rá, hogy sokaknak nem azok! Sokan az agyonsminkelt, filterekkel telebaxott képű insta 3,14csák a szépek. Nem férfiakról beszélek...

Nők, ha picit soványabbak vagytok, mint az átlag, ha picit ducibbak vagytok, mint az átlag, az nem baj! Ha nem vagytok tökéletesek, az sem baj! Normális férfi csak azt nézi, hogy talál-e bennetek valami szépet. Márpedig egy olyan nőben aki nem szélsőségesen sovány/kövér, akinek nem szélsőségesen kicsik/nagyok a mellei, akinek nem szélsőségesen csúnya az arca, lehet szépet találni! Ez pedig pont elég, hogy valakit ne nevezzünk csúnyának. (Pontosabban rám értendő ez....)

Amelyik nőt csúnyának nevezem az ilyesmi: súlyosan elhízott, nagy, lógó mell, hulló haj, foghibák, csúnya, már-már férfias arc...

aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 anonim ***** válasza:
90%

Nincs. Leírhatatlan az érzés mikor barátkozásban a férfi már szerelmet vall hosszú-hosszú beszélgetés alatt. Utána mikor komolyabbra fordulna a dolog és fényképet lát rólad minden érzése nullázódik. Nem csak a szerelem, de minden. Érted, minden.

Pontosan. Nincs nagyobb szívás nőként csúnyának lenni. És nem vékonynak, meg kövérnek, meg lógó mellűnek kedves 23-as, hanem csúnyának. Csúnya arcúnak.

Végig nézni, hogy a 150cm-es szélehossza egy, buta nő társaságát jobban keresik mint a tiédet, csak mert neki szép az arca a tiéd meg nem. Pedig megfelelő magassággal, szép alakkal rendelkezel, mindig dicsért természettel. De a férfiak mint nőtársaság, mégis őt keresik.

aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 anonim ***** válasza:
69%
#24 de egy nőnek könnyebb neked is csak menj fel egy társkeresőre sokan fognak írni neked csak válogatni kell.
aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
62%
Tudjátok mi a legnagyobb büntetés ilyen téren? Férfinak születni normális libidóval, majd aránylag könnyen ismerkedni, de az összes nő asszex, akivel lehetetlen szexelni. Majd össze jössz a gyk-n egy nővel, az meg benyögi hogy frigid.
aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
41%

#24

23-as vagyok, hidd el, ha nem szélsőségesen, tényleg borzasztó csúnya arccal rendelkezel, akkor nem vagy csúnya. Természetesen nem fogom kérni, hogy mutasd magad... de biztos vagyok benne, hogy közel sem olyan rossz a helyzet, mint ahogy gondolod. Nyilván csak a magam nevében tudok beszélni, de nekem elég ha találok bármi szépet, bármi vonzót egy nőben. Tök mindegy, hogy melyik része az, amire azt mondom, hogy tetszik, de kell valami ami tetszik benne, amihez vonzódhatok. Innentől pedig leszarom ha vannak hibái. Kinek nincsenek? Nincs tökéletes nő, se tökéletes férfi. Ha valaki megfog a személyiségével, a lelkével, akkor már tényleg csak annyi elvárásom van külső terén, hogy legyen benne valami, bármi, ami tetszik. Ennyi.

Ő az a nő akiről beszéltem, ő csúnya... sajnálom, nem akarom bántani, de ő tényleg borzasztó csúnya...:

[link]


Ha te ennél sokkal jobb vagy arcra, és megnyernél a személyiségeddel, simán összejönnék veled. Nekünk pasiknak is számít a belső. Persze kivételek mindig vannak, de nekem inkább kellene egy kevésbé bombanő szinte tökéletes belső tulajdonságokkal, mint egy külsőre bombanő, aki belül tök üres.... Nekem többet jelent ha valakivel el tudok beszélgetni komolyabb témákról, és néha tudok vele felhőtlenül nevetni is, mint az, hogy éppen hogyan néz ki. Tényleg csak a szélsőségesen ronda nőket zárnám ki... Akik olyasmik, mint amit linkeltem. (Remélem él a link és látjátok)

aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
100%

25.

Elnézést, de az alapján, hogy beragadt valami nálad és csak a szokásosat mantrázod, ahelyett, hogy értelmeznéd amit írtam, nálad lehet nem is a külsőd a legnagyobb probléma.

aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
57%

23. Ha sok az önbizalomhiányos nő, akkor miért éppen a férfiak vannak a földig gyalázva? Meg miért csak a férfiaknak kell sportosnak, feltűnően jóképűnek, humorosnak, szórakoztatónak lenni? Basszus! Egy nő szinte bárhogy kinézhet, bármilyen gyatra természete lehet, 100% hogy buknak rá a férfiak!


Én meg 180 felett, izmosan több diplomával, saját lakással, autóval, munkahellyel, igényes külsővel, jó kommunikációval a sor végén találom magam! Szóval hogy is van ez? Már ott tartok, hogy mélyen az igényszintem alatt próbálkozom, és a kérdésben szereplő nők fikáznak le úgy, hogy még válaszra sem méltanak.


Itt valami nagyon nem kerek!

aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
56%
ma 13:33 Mert nem vagy arab, az a bajuk vagy neger.
aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!