Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van nagyobb büntetés nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nagyobb büntetés nőként rondának születni?

Figyelt kérdés

Nyilván most tekintsünk el a borzasztó veleszületett betegségektől, kicsit drámai a kérdés.



Ti is úgy érzitek, hogy nőként nincs rosszabb, ha ronda vagy - csúnya arc és visszataszító test, egyszerűen esély sincs ezt kompenzálni. Férfiként is óriási hátrány a rossz kinézet, de ott a pénzzel meg úriemberséggel egy rendes nőt lehet találni. De nőként? Esély sincs, mert az anyagi egisztencia meg az intellektus nem mérvadó a férfiaknak a párkeresés során. Vélemények?



aug. 27. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
52%

#39

Fúúúú, nagy bajok vannak.... :D Tudom miről beszélek, ugyanis tapasztalatból beszélek. A nők szerint egész jó írói vénám van, nagyon izgató dolgokat tudok írni... Nincs kedvem visszakeresni ezeket a beszélgetéseket, a nevüket pedig érthető okokból nem fogom nyilvánosságra hozni. Az átlag jóskát nem tudom honnan veszed :D Közel sem vagyok az... Az átlag jóska a magadfajta megkeseredett, idióta, farokkal gondolkodó incel nyomorék. :D Akik csodálkoznak, hogy a hisztis p*csaként rinyáló, mindent és mindenkit gyűlölő személyiségük miért taszítja a nőket... Na vajon miért? :D Csak itt az oldalon simán lehet nőt találni, csak azzal, ha nem vagy idióta, nem vagy karót nyelt, hisztis p*csa... :D De vergődjetek csak, én élvezem!

aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
41%

#40

Olyan nő szeretett volna együtt aludni velem, akinek még képet se küldtem magamról..... Azt most hagyjuk, hogy mennyire lehet könnyűvérű ez a fiatal lány, de mivel nem is látott, gondolom nem a külsőm alapján dobta fel az ötletet. Kivéve ha valami felsőbbrendű médium...

aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
69%

40. Előbb írta hogy nulla, átlagos. Viszont ő nagy penge, nagyon ért a nőkhöz, simán megy neki a szexchat! 😂 Sorokban állnak előtte a nők, mind ő felségét akarja!


Tényleg, leírhatná melyik oldalon hódít ekkorákat!

aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
36%

Nem kell mindent zokszo nelkul elhinni, vitatkozni pedig meg jobban nem eri meg.



40F incel

aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
64%

#43

Ember, nem kell nagyon érteni a nőkhöz, elég ha nem vagy egy elmeroggyant incel gyökér. Elég ha van minimális intelligenciád, ha van humorod, ha kreatív vagy és rendelkezel minimális írói vénával. Ennyi elég egy jó szexchathez és, hogy felizgasd a nőt. Onnantól, hogy egy anonim oldalon, írással felizgattad, szerinted mennyire fogja érdekelni a külsőd?? Jaaa, hogy ti még erre sem vagytok képesek? Akkor menjetek vissza színezni az oviba és ne a nőket hibáztassátok, amiért egyik sem kíváncsi rátok....

aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap meg a szagok es a feromonok voltak musoron. Most attertunk az iroi venara, a show-nak mennie kell!



40F incel

aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
0%

#46

Haver... ha annyira akarod, esküszöm visszakeresem a beszélgetést és felhasználói név nélkül elküldöm neked, de ennyire agyhalott már ne legyél! :D

aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
#45 nekem van intelligenciám csak nem tudok verseket írni de a diplomához legalább elég volt.
aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
58%

"Végig nézni, hogy a 150cm-es szélehossza egy, buta nő társaságát jobban keresik mint a tiédet, csak mert neki szép az arca a tiéd meg nem. Pedig megfelelő magassággal, szép alakkal rendelkezel, mindig dicsért természettel. De a férfiak mint nőtársaság, mégis őt keresik."

Ó, igen! Amikor a túlsúlyos, mellé sokszor alacsony, nem valami agyoniskolázott, kissé bárdolatlan nőismerőseidnek nincsenek társkeresési nehézségeik, semennyit nem szenvednek azzal, hogy legyen valakijük, akár egy alkalomra van épp igényük, akár komolyabbra, mindig vannak körülöttük, és nem is rossz férfiak... Én meg csak élhetem napról napra, hogy senki le sem köp, láthatatlan vagyok, néha van ugyan, aki jelzi, hogy megdugna, de az a kategória, hogy elsírja magát az ember tőle... Csodálatos. 170 centisen, 58 kilósan, de ugye a fejem... 😏🙄😔

aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
65%

Hat figyi....



Valszeg jobb pasi vagy, tapasztaltabb, mint mi, omegahimek.



Emiatt buknak rad a csajok. Van ilyen. Pl. batyamra is buknak a nok, mert jo a sportban. En meg 20 metert nem birok lefutni.



Velem is szivesen szoba alltak a nok fiatalkoromban, de a "maradjunk baratok" c. tortenetet hallgattam allandoan.



40F incel

aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!