Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van nagyobb büntetés nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nagyobb büntetés nőként rondának születni?

Figyelt kérdés

Nyilván most tekintsünk el a borzasztó veleszületett betegségektől, kicsit drámai a kérdés.



Ti is úgy érzitek, hogy nőként nincs rosszabb, ha ronda vagy - csúnya arc és visszataszító test, egyszerűen esély sincs ezt kompenzálni. Férfiként is óriási hátrány a rossz kinézet, de ott a pénzzel meg úriemberséggel egy rendes nőt lehet találni. De nőként? Esély sincs, mert az anyagi egisztencia meg az intellektus nem mérvadó a férfiaknak a párkeresés során. Vélemények?



aug. 27. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
24%
Oksa, 40F incelnek elküldve, aki továbbra is hitetlenkedik, írjon nyugodtan... Szívesen tanítok pancsereket rá, hogy hogyan kell szexchatbe bonyolódni egy nővel..... Örüljötek neki, hogy ingyen teszem! Pancserek...
aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
35%

Mindegy is, mit privátozzak itt??? Tessék:

[link]

Tanuljatok...

Bocsi drága, hogy kiteszem, de a neved nem látszik. Remélem nem fogsz haragudni rám :)

aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
100%

Ez mar a legvege a dolognak. Ha pleknebol ilyet irnank egy nonek, kb. tiltana a faszba.



A masik pedig, hogy ilyen pocsek helyesirassal, kozpontozassal iroi venarol beszelni boszmeseg.



40F incel

aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
44%
A szexchat kiralya! Mester meg nekem is bizsergett a nunim ;P 37/f nem INCEL
aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
100%

Na, a masik, hogy hogyan irtal volna ilyet, ha nem lattal volna meztelen not soha eletedbe? Vagyis megint arra lyukadunk ki, hogy tapasztalt vagy a nok teren. Fiatalkorod ota keresik a tarsasagodat.



Vagyis ezelott is lealltak veled a nok, vagyis nincs itt semmi latnivalo.....



40F incel

aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
25%

Fiuk szet offoljatok a kerdest. Nem mintha lenne ertelme a kerdesnek.

A noknek barmikor jut pasi. Igen! Meg a rondaknak is. Kerdes lezarva \o/

aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:

Na, nekem nincs iroi venam, leirtam egy mondaton belul, hogy vagyis....



40F incel

aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
28%

#53

Nyilván a szexchat során minden egyes félreütés kurvára fontos :D Látszik, hogy még nem volt alkalmad ilyenben.... Én pont leszarom, hogy hányszor üt félre a nő vagy én, nem érdekel! Ott mind a ketten totál beindult állapotban írunk egymásnak, közben játszva magunkkal. Ha lett volna már részed ilyenben, nagyon jól tudnád, hogy ilyenkor nem nyelvtan nácit játszik az ember, hanem csak a tartalommal foglalkozik!

Amúgy meg, te meg ékezetek nélkül írsz, ez engem sokkal jobban zavar, mint pár félreütés szexchat során. :D És milyen szó az a pleknebol? XD Égesd csak magadat, nekem csak jól esik, hogy vannak ilyen nyomorék férfiak is, és én mennyivel több vagyok náluk :D

aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
40%

De velunk eleve nem akartak szexchatelni a nok, a rajtvonalhoz nem engedtek oda. Ennek volt elozmenye, vagyis az elso akadalyokat vetted. Itt nem a felreutes a lenyeg, az "iroi vena".



40F incel

aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
0%

#54

Nevethetsz, de azok a nők, akikkel edig szexchateltem, sosem panaszkodtak :P Mindegyik imádta a sima beszélgetéseinket is, a szexchatet meg főleg. Lehet, hogy azért, mert én nem tárgyként tekintettem rájuk? Lehet azért, mert érdekelt nemcsak a nő teste, hanem a lelke is, az élete? Lehet azért, mert én figyelmes voltam velük, és próbáltam olyan sztorikat írni szexchat során, amik egyeznek az adott nő vágyaival is? Ti mégis mit tesztek azért, hogy találjatok egy nőt kb. bármire? Mármint a rinyáláson és önsajnáltatáson kívül??? Én próbálok empatikus lenni a nővel, próbálok figyelni a nőre, a vágyaira, próbálok ráhangolódni a lelkére is. Gondolom ti csak asaját vágyaitokat írjátok meg neki, észre se véve, hogy a nő is egy ember, az ő igényei is számítanak... Akkor viszont ne tessék csodálkozni, ha nem akad nő semmire.............pontpontpont

aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!