Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy azért tolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért tolják ennyire erősen az LMBTQ lobbit, mert a nők hatalmas igényei megspékelve az iszonyatos férfitöbblettel férfiak millióinak okoz krónikus szingliséget?

Figyelt kérdés

Amelyet pedig csak úgy lehet áthidalni - elkerülve a szexuális összeomlást - hogy a szingli férfiak agyába elültetik, hogy a melegség igenis jó és ezáltal nem lesz annyi boldogtalan szingli férfi. Vagy még durvább teória az, hogy célzottan rákényszerítik őket a melegségre, ha már a nőknél nem sikeresek.


Erről a gyk-s kommentről jutott amúgy eszembe a kérdésem, idézve:


["A baj inkább ott van, hogy az 5-6 pontos nő is tökéletes férfit akar.

És álltalában kap is, mert most nagyon kevés a nő, és rengeteg a férfi.

Sőt. Azt làtom, hogy egyre több a szép férfi.

Én már szinte félek kimenni az utcára, mert nőt alig látni.

Szegény Hofinak lessz igaza.:

"A melegséget régen büntették, ma eltűrik, meneküljünk, amíg kötelezővé nem teszik."

Szegény Hofi nemtudta, hogy amikor ezt mondta, ez egy 15-20 év múlva aktuális lessz."]


Ha őszintén belegondolunk ez a szexuális válság nagyon is valós. A nők gyakorlatilag 180cm (de a fiatal korosztály esetében már 185cm) alatti pasikat ignorálják miközben az átlagmagasság nem tud lépést tartani a szexuális forradalommal hiszen manapság is több százezer magyar férfi van aki 175-180 alatti. Ehhez jön még hogy ha átlagos vagy az alatti a vagyonuk ami szintén taszító a nőknek és akkor még az arcról, péniszméretről és testalkatról nem is beszéltünk (magasság után utóbbi 3 tényező a legfontosabb).


Azt pedig jól tudjuk, hogy egy boldogtalan szingli férfi a munkájában sem hatékony, mert mentális problémákat okoz a szex/intimitás hiánya így elég komoly GDP csökkenést is tud okozni ez a társadalmi probléma.



aug. 27. 20:21
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
83%

Most is dúl egy háború a szomszédban, ahol férfiak százezrei haltak meg vagy rokkantak meg. A legtöbb baleset áldozata is férfi. Ráadásul korábban halnak, már az 50 évesek körében is jó nagyot suhint a kaszás, elkezdenek hullani. A külföldön dolgozók többsége is férfi. Sőt, börtönben is sokkal több férfi van, mint nő.

Ezek után el tudná magyarázni valaki, hogy mégis mi alapján jelenti ki bárki, hogy sokkal több a férfi?

A társkeresőket nem érdemes felhozni. Ott kb annyira reális képet kapsz, mint egy nőgyógyászati váróban vagy a műkörmösnél.


Amíg az alapállítás nincs bizonyítva, addig nincs miről vitatkozni.

aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%
20-as vagyok. Csak a háború ott van és nem itt, 50-60 fölött valóban hullanak abban a korosztályban a férfiak, alatta viszont férfitöbblet van igaz nem jelentős de van, magyarázatként vagy egyértelmű okként ez kevés arra hogy egy férfi manapság miért nem tud nőkkel kapcsolatot kialakitani. Ez is csak egy kis szelete egy nagy problémának ami sok összetevős.
aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
86%

Ezerszer leírhatjátok, ettől még nem lesz férfitöbblet. Például: majdnem 20 ezer ember ül börtönben, ezek többsége férfi, ott meg nem rontja a mai csajozási esélyeid.

A külföldön dolgozó magyarok kb 2/3-a férfi. Tehát több férfi hagyja el az országot, mint nő. A "több" szócska ne zavarjon össze, ez azt jelenti, hogy kevesebben lesznek Magyarországon.

Nem tudom, hogy mennyire kell még lebutítani azt, amit írok, hogy érthető legyen.


Tudod, hogy miért egyre nehezebb ismerkedni? Elmesélem.

Motherless botrány, megvan? Csóri csaj sétál a Deákon, aztán másnap már vadidegen pasik ecsetelik egymásnak, hogy kéne megölni és megerőszakolni, lehetőleg ebben a sorrendben.

El se kell már menni randira, hogy veszélyben legyél, már az elég, ha nem mész el. Mindjárt megkeresem a cikket, pont ma olvastam. A nyílt utcán akarta a pasi agyonverni a nőt, mert elutasította.

Szórakozóhelyeken a randidrogtól kezdve a kéretlen fogdosásig mindennek kiteszi magát a nő.

Az online társkeresőkön "csak" farokfotók, elutasítás utáni fenyegetőzések vannak, de az se ritka, hogy valami elmebeteg véletlenül ismeri, esetleg kideríti, hogy kicsoda, és például a munkahelyén zaklatja.

Ki kíváncsi erre?? Egy percig sem kell csodálkozni, hogy a nők már egyáltalán nem nyitottak az ismerkedésre, szinte sehol sem.

Lehet persze szídni a simpeket vagy kiket, de nem velük van a probléma. Ahogy a megoldás sem az lesz, hogy "le kell törni a nők egójàt". Szerinted akarok én attól bármit, aki meg akar törni, mert nem dughat meg bárki, aki épp aznap arrajárt??


Az internetnek hála, egyre több nő is látja, hogy valójában mennyi ilyen elmebeteg van. Olvashatják, hogy mi is van a fejében annak, akiről ő eddig azt gondolta, hogy fura, de biztos ártalmatlan.


Az ismerkedés egy tiszta lappal indul, megbízol annyira a másikban, hogy kettesben maradjatok, közel engedd, megadj magadról adatokat, stb. Nos, mindezeknek hála, ez az alapvető bizalom szűnt meg. Hiszen ha a nőt támadás éri, akkor is őt fogja okolni a többség, mert miért nem válogatta meg jobban a randi partnert.


Apropó: ezzel a paradoxonnal irtjátok ki gyökerestől az esélyeitek. Vagyis, hogy ha a nő válogassa meg jobban, hogy kivel áll szóba, hiszen a megcsalástól a megverésig mindenre ez a megoldás, hogy a nő választott rosszul. DE! Közben adja is lejjebb az igényeit, össze kell zúzni az egóját, mert mit képzel magáról, hogy ennyi szempont alapján válogat.

Akkor már egyszerűen választja a nő a biztonságos és energiatakarékos megoldást, és kivonja magát a húspiacról, marad szingli.

aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Nem Chicago, Szeged.

aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Itt konkrétan leírják, hogy a Deákon készült a legtöbb kép. Múltkor kérdezte valaki, hogy miért nincsenek este csajok a belvárosban, például a Deákon. Hát ezért, Mucuka, ezért.

aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
84%

Nem is értem, hogy sokan miért nem látják az egyértelmű ok-okozati összefüggést.


Megjelentek a rabdidrogok, amit az italba csempésztek be észrevétlenül, többnyire szórakozóhelyeken. -> Eltűntek a nők a szórakozóhelyekről.


Online társkeresőkön divatba jöttek a farokfotók, a durva alázások elutasítás után, a személyes adatok kinyomozása. -> Eltűntek a nők a társkeresőkről.


Egyre több lett a fogdosás, dörgölőzés a tömegközlekedési eszközökön. -> A nők durván elutasítóak, ha ott akarod leszólítani.


Idegenek fotókat készítenek róluk, fórumokon megy mindaz, amit írtam már. Stb, stb, mondjuk ez nem most és nem ezzel kezdődött, hogy utcai megszólítás eredménye a rossz tapasztalat. -> Utcán sem lehet a nőket leszólítani.

aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
80%

#26

Szerencsére azért ennyire nem rossz a helyzet. :D Vannak mindegyik helyen nők ugyanúk, és nem is elutasítóbbak, mint voltak. Persze lehet, hogy nálatok a fővárosban máshogy van, de vidéken semmit nem látok azokból a dolgokból se, amik miatt szokták szidni a nőket az incelek. Nincsenek elszállva maguktól, nem aláznak meg ha nem akarnak tőlem semmit, nem dúsgazdag ,,chadekre" vadásznak, nincsenek lehetetlen elvárásaik.

Nem is szoktam érteni ezt a sok baromságot. Honnan veszik ezeket? :D

Elmebeteg emberek pedig mindig is voltak, csak sajnos az internetnek köszönhetően egymásra találnak, őrült szektákat alapítanak és az eddig különcként élő, saját beteges vágyaikat elfojtó förmedvények megbeszélhetik az undorító dolgaikat a neten. Agresszív férfiak is ugyanúgy voltak régebben is, néha sajnos történnek ilyen dolgok, mint amit linkeltél is a lányról akit félholtra vertek. Nyilván egy ideális világban sosem szabadna még csak hasonlónak sem történnie, de sajnos olyan sosem lesz. Egyszerűen mindig lesznek beteg, agresszív emberek, akik ártanak másoknak, bántalmaznak másokat, ennek ellenére sosem ők a többség. Ezt azért nem szabad elfelejteni. Minden normális ember elítéli nemcsak a nők elleni erőszakot, hanem minden erőszakot. Ezt a motherlesses elmebajt is.

Persze azért vigyázzatok nagyon magatokra, bárhol jártok, mi pedig próbálunk férfiként jobban vigyázni rátok.

aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
84%

" sajnos az internetnek köszönhetően egymásra találnak, őrült szektákat alapítanak és az eddig különcként élő, saját beteges vágyaikat elfojtó förmedvények megbeszélhetik az undorító dolgaikat a neten."


Ez épp elég nagy baj. Összegyűlnek jó sokan, jóízűen kitárgyalják a beteges gondolataikat és ezáltal safe space-t teremtenek maguknak, és az lesz az illúziójuk, hogy ők rendben vannak, nekik van igazuk, sokan vannak. Szerintem ez növeli az esélyét a tettlegességnek.


Az "ególetöréses" megszólalás pedig őszintén szívem ütött, annyira undorító volt. Ugyanis én szép, csinos nőként is úgy nőttem fel, hogy pont a pasik nem normális fele által voltam letörve, traumatizálva, megalázva. Semmi önbizalmam nem volt, ráadásul a buborékban nevelt fiatal lányok naivitása is megvolt még bennem, szóval simán lehetett manipulálni, lefelé építeni. Az, hogy most már nem sajnálok senkit visszautasítani, ki merek magamért állni, önbizalmam van, nem kérdőjelezem meg a saját érzéseim validitását, merek a saját akaratom szerint cselekedni, a saját igényeim szerint választani párt, saját igényeim szerint szexelni, határokat húzni, kétes alakokat csuklóból letiltani a francba, utcán szorult helyzetben kiabálni, stb., hosszú és kitartó önfejlesztési munka eredménye. Vicces, hogy valaki ezt akarná tőlem (és más nőktől) elvenni.

Komolyan bárki is azt hiszi, hogy a simpek bókjaitól lett normális önbizalmunk, önbecsülésünk és merszünk kiállni magunkért?

Olyan nőket, amik átmentek azon, amin pl. én is, nem fogtok megtörni soha.

aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
81%

#28

Igen, pontosan ezért baj. Lehet, hogy egyik nem tenne semmit, de így eljuthat a nők képe olyanhoz is aki igen.


Megértelek, nem is értem honnan veszi ezt bárki, hogy nagy lenne az egójuk a nőknek? Nekem az összes nő ismerősöm önbizalomhiányos, hiába van köztük rengeteg csinos. Tinderen is beszéltem rengeteg olyan nővel akik szintén. Egyszerűen sok nő pont az önbizalomhiánya miatt rakosgat ki képeket a közösségi oldalakra, várva a pozitív megerősítést. Sokan mennek kondizni, vért izzadva güriznek, hogy na még picit legyen kerekebb az a popsi, mert nem tetszenek maguknak. Honnan a francból jött az egoletöréses gondolat, de tényleg? :D Inceleek?? Honnan? XD

Neked meg gratula, nem sokan fektetnek melót önfejlesztésbe, büszke lehetsz rá, hogy eljutottál idáig! Megtörni meg nem akar és nem is fog senki :D Incelek is remélhetőleg egy szép napon rájönnek, hogy hülyeségeket beszélnek. Én még hiszek benne, hogy vissza lehet állítani közülük párat az emberek oldalára! Gyertek vissza incelek! Nálunk van fagyi, sör, jaaa és valamiért velünk a nők többsége is kedves! Gyerteeek! :D

aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
68%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ezt itthagynám úgy halkan. Jó szórakozást/botránkozást.

aug. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!