Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy azért tolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért tolják ennyire erősen az LMBTQ lobbit, mert a nők hatalmas igényei megspékelve az iszonyatos férfitöbblettel férfiak millióinak okoz krónikus szingliséget?

Figyelt kérdés

Amelyet pedig csak úgy lehet áthidalni - elkerülve a szexuális összeomlást - hogy a szingli férfiak agyába elültetik, hogy a melegség igenis jó és ezáltal nem lesz annyi boldogtalan szingli férfi. Vagy még durvább teória az, hogy célzottan rákényszerítik őket a melegségre, ha már a nőknél nem sikeresek.


Erről a gyk-s kommentről jutott amúgy eszembe a kérdésem, idézve:


["A baj inkább ott van, hogy az 5-6 pontos nő is tökéletes férfit akar.

És álltalában kap is, mert most nagyon kevés a nő, és rengeteg a férfi.

Sőt. Azt làtom, hogy egyre több a szép férfi.

Én már szinte félek kimenni az utcára, mert nőt alig látni.

Szegény Hofinak lessz igaza.:

"A melegséget régen büntették, ma eltűrik, meneküljünk, amíg kötelezővé nem teszik."

Szegény Hofi nemtudta, hogy amikor ezt mondta, ez egy 15-20 év múlva aktuális lessz."]


Ha őszintén belegondolunk ez a szexuális válság nagyon is valós. A nők gyakorlatilag 180cm (de a fiatal korosztály esetében már 185cm) alatti pasikat ignorálják miközben az átlagmagasság nem tud lépést tartani a szexuális forradalommal hiszen manapság is több százezer magyar férfi van aki 175-180 alatti. Ehhez jön még hogy ha átlagos vagy az alatti a vagyonuk ami szintén taszító a nőknek és akkor még az arcról, péniszméretről és testalkatról nem is beszéltünk (magasság után utóbbi 3 tényező a legfontosabb).


Azt pedig jól tudjuk, hogy egy boldogtalan szingli férfi a munkájában sem hatékony, mert mentális problémákat okoz a szex/intimitás hiánya így elég komoly GDP csökkenést is tud okozni ez a társadalmi probléma.



aug. 27. 20:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
69%
nem kell mindenkinek gondolkodni, van akinek jobb ha csak néz maga elé üres fejjel.
aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
15%

#10


Az Egyháznak politikai hatalma (mint a középkorban) jelenleg nincs.

Ez azonban nem jelenti azt, hogy felsőbb körökben ne lenne befolyása, ez abból is látszik, hogy a Pápa kikkel találkozik.


Mindenesetre, kulturális befolyása egyértelműen van a kereszténységnek, sőt, az európai kultúra arra épül. Talán sok nem hívő nem is tud róla, de keresztény értékeket vall.

Az 1 férfi + 1 nő + gyerek/gyerekek egyértelműen egy keresztény családmodell. Az LMBTQ azt akarja elérni, hogy az övék (szivárvány családok) is legyen elfogadott. Azonban amíg a keresztény gondolkodás befolyással van az emberekre, ők hátrányban vannak.

Szóval nekik a kereszténység, a keresztény kultúra egyértelműen akadály.

Az olimpia megnyitóünnepségén az LMBTQ által elkövetett blaszfémia egyértelműen (szerintem) jelzi a szándékaikat.

aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%
Az a félelmetes bennetek, incelekben, hogy látszik nem vagytok buták, mert tudtok választékosan, szépen fogalmazni, baromi jól be tudjátok csomagolni azt az őrült nagy marhaságot amit mondani akartok. Hogy ez miért is félelmetes? Mert a sorozatgyilkosok között is azok voltak a legveszedelmesebbek akik alap járaton intelligensek voltak, csak valami elmebaj vagy őrült eszme vitte őket tévútra. Jaa, meg az, hogy pszichopaták között is sokan intelligensek. Mikor az elkeseredettség, a gyűlölet, a harag intelligenciával párosul, akkor jobb menekülni. Nincs veszélyesebb mint egy intelligens ember, aki ártani akar másoknak...
aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
86%

#13:


Ja, egyetértek. Erről a kérdezőről lerí, hogy tök értelmes lexikális tudásban, de sajnos az életet tekintve valahol a béka hátsója alatt fekszik kilapítva mert olyan butaságokkal bolondítja magát, hogy elképesztő. Akármennyiszer elolvasok egy incel kérdést fejbe vágnám magam reflexből. Már rendesen látni lehetne az ütésnyomokat mert nincs más reakció ilyen zagyvaságokra.


#Kérdező:


Nem kell kifogásokat keresni, nem kell másokra fogni azt, hogy nincs esélyed. Egyszerűen látszik, hogy sajnos elgurult a gyógyszer és ha a nő okos észreveszi, ha pedig nem vagy az esete bármilyen okból kifolyólag akkor nem ad lehetőséget és kész. Nem különböző agymosott hülyeségeket kell olvasgatni hanem a realitás talaján maradni. Változtatni magadon elsősorban mert, hogy annyira elsüllyedtél a mocsárban arról csak te tehetsz és csak te tudsz rajta segíteni!

aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, nem az LMBTQ, nem a nők, nem Brüsszel és nem Gyurcsány tehet róla, hogy nincs nőd. Csak TE tehetsz róla.
aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
38%

,,Akármennyiszer elolvasok egy incel kérdést fejbe vágnám magam reflexből. Már rendesen látni lehetne az ütésnyomokat mert nincs más reakció ilyen zagyvaságokra."


Együttérzek, én is így vagyok vele. :D No meg azért félek is picit mi lesz ha ezek az emberek egyszer hadsereget toboroznak és lemészárolnak minket, férfiakat, a nőket pedig megerőszakolják...


Pedig basszus kérdező, nem hiszem el, hogy ne tudnál nőt találni. Tudod mennyire buta, agyhalott, farkával gondolkodó a férfiak többsége? Tudod mennyire nagyra értékeli a nők többsége ha te nem vagy az? Bőven értelmesebb vagy az átlagnál, ha intelligencia mellé van humor, kreativitás, pici flört, akkor külsőre rohadtul nem fogja érdekelni a nőt ha csak 172 centi magas, kevésbé jóképű, kevésbé tehetős, 13 centis farkú, 100 kilós pasi vagy. Nem mondom, hogy bármelyik nőt megkaphatnád, de azért tuti találnál olyat akinek bejössz és ő is neked. Csak az agyadat nem hülye elméletek gyártására kellene használni, hanem valami érdekes témában elmerülésre, amiről a nők is szívesen hallgatnának téged.

Úgy érzem van még benned jóság, állj át a mi oldalunkra! Amennyiben mégsem állsz át, legalább több nő marad nekünk, én megpróbáltam jóindulatúan felnyitni a szemed...

aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
88%

#16:


Tegnap, vagy tegnapelőtt volt itt kérdés a Motherless-botrány kapcsán amiről nem is tudtam és egy válaszoló belinkelte pontosan miről is van szó. Még mellé olyan morbid dolgokról írt, hogy rendesen rossz érzések kerítenek hatalmába.


Nem normális, hogy a férfiak agyát annyira elveszik a különböző pirulák, hogy képesek gyilkolni, erőszakolni és még betegebb dolgokra.


Megérti tényleg az ember, hogy valaki magányos, hogy frusztrált, de az akkor sem megoldás, hogy mindenki rossz csak ők nem mert ők az "áldozatok". Véletlenül sem a nők, vagy a férfiak akikre irigykednek.


Nem lesz ennek jó vége ha nem kapják magukat össze, még léteznek olyan cikkek, oldalak amelyek még jobban megőrjítik őket.

aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
33%

#17

Na igen, pont ezért tartom félelmetesnek, hogy intelligensek. Mondjuk pont ezért nem értem miért nem dolgoznak egy ici-picit magukon... Az ilyenek, mint a kérdező, simán találhatnának maguknak párt. Egy hajszálra vannak tőle. Tényleg csak el kéne felejteni az összeesküvések gyártását és önmagukra koncentrálni.


Annak tényleg nem lesz jó vége, ha minden magányos, sehová nem tartozó srác az incel közösségben talál otthonra. Egymást gerjesztve lesznek egyre elborultabb elméletek és elborultabb ötletek a problémáik megoldására. Onnantól csak idő kérdése mikor robban a bomba.

aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
82%

Az LMBTQ-ban a leszbikus nők is benne vannak, meg a biszexuálisak.

De hidd el, amilyen a meleg tér, ha nincs kockahasad és belőtt séród, márkás cuccaid, max megrugdosnak és arrébb sétálnak tőled. Rokonaim (nő vagyok...) azért meséltek elég sokat akik ebben vannak. Az egománia és a külcsín ott sokkal jobban jelen van mint bárhol máshol, sokat nem is beszélek velük az elviselhetetlen személyiség miatt.

Nagyobb az esély, hogy egy lány szíve enyhül meg egy ronda srácra, minthogy egy férfié.

De nem értem, hogy ha ennyi nő tud úgy hozzáállni az élethez, hogy "ha nincs olyan akivel jó lenni, akkor jól megleszek egyedül inkább, mint szenvedjek más mellett", a férfiak meg nem és helyette hüppögnek, hogy nekik jár a dugható bejárónő.

aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
16%
Valószinűleg incel férfi vagyok én is. Minden amit leirt a kérdező az reális megállapitás kivéve a miértje a dolgoknak mert semmi köze nincs ehhez az lmbtq-nak. Jó mélyre lehet zuhanni ezekben az incel ideológiákban nagyjából mint az iszlám itt is vannak fokozatok és a végén ott van a radikális fundamentalizmus. Nehéz más emberek nézőpontjából szemlélni a világot és megérteni elhiszem, talán itt olvastam hosszú ideje értelmes hozzászólásokat (pl 13, 14, 16) ahol nem csak a mocskolódás megy. Az emberek nagy része viszont érthető módon közel sem ennyire megértő erre a jelenségre, igazából azt látom hogy tényleg egyre nehezebb a férfiaknak ismerkedni a nők pedig szintén érthetően ragaszkodnak a hagyományos szerepükhöz ebben a "játékban", túlzottan felülértékelt lett a női test és szexualitás, talán mindig is az volt de most már az internet révén az afrikai nyomornegyedtől akár az ukrán frontig minden férfi nőket tud bámulni a net-en (ha épp van net) és itt értem ezalatt mindenféle külsejű nőre, mindenkire vannak "vevők", nem is kell nagyon kicsipni magukat. Semmiképp sem megoldás, beteg és nem emberi dolog a nőkön ezért fizikailag revansot venni akár erőszak révén. Nem vagyok intelligens de talán a nálam okosabbak rá tudják vezetni a csürhét más taktikára. A "harcot" nem csak a nők ellen kell vivni ők is csak valahol szerencsés de sokszor szerencsétlen áldozatok, a főbűnösök köztünk férfiak között vannak és incel fogalmakat fogok használni mert arra tökéletesek hogy nagy vonalakban leirjunk vele emberi jellemvonásokat, szóval: simp-ek, nice guy-ok, white knight-ok, kangörcsös kis és nagyfiúk, mindenki aki túlzott figyelmet szentel a nőknek. Sajnos ego-t kell rombolni a nőknél, de ahhoz hogy ezt sikeresen megtegyük először a sajátunkat kell a földig rombolni és egy újat épiteni.
aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!