Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az milyen gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen gyakori, hogy egy férfi jóképű legyen és mégse legyen elég önbizalma, kezdeményezőkészsége?

Figyelt kérdés
Itt a neten úgy állítják be, hogy a férfiaknak nincs önkritikájuk és nem jól lövik be a saját szintjüket, túl szép nőknél próbáloznak és akkor frusztrálódnak. Viszont mennyire van a fordítottja, amikor meg nem lenne baj a külsővel, de valamiért mégsem alakul ki a határozott fellépés?

tegnap 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul jócskán.
tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl szokták mondani, hogy miért nincs barátnőm, jól nézek ki, rendes okos stb vagyok..

Azóta van barátnőm, de az önbizalmam ugyan olyan 🤣

tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Százalékot nem tudok írni, de az biztos, hogy hiába néz ki valaki jól ha önbizalma nincs.
tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Haverom sportos, szikár, 190 centis, "jó pasi" kategória.

Viszont amint kiderül, hogy őr egy boltban...

tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is kvázi úgy lett barátnőm, hogy a lány kezdeményezett, ő mondta, hogy megtetszettem neki, jól tudtunk beszélgetni, stb. Én magamtól elvoltam a saját kis világomban, nem nagyon törtem magam azért, hogy legyen társam. Azóta már végetért, de most sem megy annyira a kezdeményezés. Végülis önbizalmam sok szempontból van, mert anyagilag, tájékozottság terén jól állok, inkább érzelmi intelligencia szempontjából vagyok gyenge, nem gondlom, hogy túl sokat tudnék bárkinek nyújtani ilyen téren.
tegnap 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a barátom ugyanezt állítja. Sose mert kezdeményezni sehol, ha valaki lány rámosolygott akár buliban, ő azt kereste h hol ette le magát, stb.🤦🏼‍♀️

Én meg mindeközben csak lesek, mert minden elfogultság nélkül is a párom elég jó pasi, és ezt a körülöttem lévők is megállapították már.

tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az érzelmi intelligenciát, önbizalmat lehet növelni.
tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!