Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs barátnőm, se lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs barátnőm, se lány ismerősöm, mégis jóképű, magas és izmos vagyok, lehet ez az oka?

Figyelt kérdés

Nem járok el sehova bulizni, ismerkedni, ha lehetek otthon vagyok, kimozdulni max a boltba megyek, illetve kondiba.

Ha látom hogy rámnéz valaki, akkor elnézek direkt.

Akik viszont eddig kezdeményeztek, tehát megszólítottak, azokat elutasítottam, mert nem jöttek be.


Lehet ez az oka, hogy azért nincs barátnőm, annak ellenére, hogy jól nézek ki, mivel nem mozdulok ki, visszahúzódó vagyok, kerülöm a tömeget, a társaságot, a beszélgetéseket pedig minél hamarabb letudom?


máj. 31. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem, szerintem próbáld meg magad mégjobban elszeparálni. Költözz az antarktiszra és akkor egyszerre 6 r*banc fogja szopni a f*szodat...

Egyéb értelmes kérdés?

máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Igen jol latod azaz oka, hogy nem jarsz el sehova. De ha nem akarsz, nem kell eroltetni mivel vannak tarskereso oldalak probald meg akkor ott
máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az a probléma, hogy ott viszont nem szoktam.

Egyetlen közösségi platform amin vagyok az a facebook, de ott sincs profilképem. Tehát van egy profilkép nélküli facebookom, ezen kívül se TiTok, se Snapchat, se Tinder, se semmi.

Maximalista vagyok, csak "tökéletes" képet töltenék fel magamról, azonban nem szoktam fotózni magamat, fotóshoz menni meg lusta vagyok.

Vagyis konkrétan csak élőben meg facebookon lehet engem megkereseni, viszont szinte egész nap otthon vagyok, így nem sok esélye van a találkozásnak.

máj. 31. 22:11
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem a Fortnite-ot meg a Minecraftot kéne nyomni egész nap, hanem emberek közé járni.
máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Mi a kérdés?
máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Jó ez így, nem kell mindenkinek szaporodnia.
máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

Nem fog a sült galamb a szádba repülni, vagy hogy mondják.:)

Én tök átlagos 19 éves lány vagyok, nem tartom magam egy szépség ideálnak, de szerintem igen is meg lehet bennem találni a szépet, és adok is magamra. Emellett vannak hobbijaim, kellemes mennyiségű közeli barátom, járok társaságba, szerintem és mások elmondása szerint is kellemes beszélgető partner vagyok. Van több olyan tulajdonságom is, amit a férfiak elvileg keresnek, szeretek főzni, hűséges típus vagyok, házias, és hasonlók. Mégsem voltam még egy randin sem, és nyilván nem volt még kapcsolatom sem. Fent vagyok social media-n, vannak fent fotóim, fent vagyok tinderen és badoon is (azért nem csinálom olyan intenzíven). Néha vannak magányos pillanataim, és rossz gondolataim, de alapvetően próbálok pozitív lenni, és a dolgomra figyelni.

Ha te semmit nem teszel, honnan várod, hogy legyen párod, csak mert izmos vagy?:)

máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen.

Miért nem jársz bulizni?

máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok mint te..én járok bulizni,bár sok haverom nincs.
máj. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Én nem járok bulizni, egy haverom sincs, de van barátnőm.
máj. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!