Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs barátnőm, se lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs barátnőm, se lány ismerősöm, mégis jóképű, magas és izmos vagyok, lehet ez az oka?

Figyelt kérdés

Nem járok el sehova bulizni, ismerkedni, ha lehetek otthon vagyok, kimozdulni max a boltba megyek, illetve kondiba.

Ha látom hogy rámnéz valaki, akkor elnézek direkt.

Akik viszont eddig kezdeményeztek, tehát megszólítottak, azokat elutasítottam, mert nem jöttek be.


Lehet ez az oka, hogy azért nincs barátnőm, annak ellenére, hogy jól nézek ki, mivel nem mozdulok ki, visszahúzódó vagyok, kerülöm a tömeget, a társaságot, a beszélgetéseket pedig minél hamarabb letudom?


máj. 31. 21:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én nem járok bulizni, egy haverom sincs, de barátnőm sincs.
jún. 1. 12:26
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen, ezért nincs barátnőd. Mégis mire vársz vagy mire számítasz? Hogy valaki bekopogtat az ajtón, hogy héé, itt vagyok, tessék!?


Nekem is akkor lett barátnőm, majd feleségem, amikor aktív társasági életet kezdtem élni. Itt nem bulizásra kell gondolni elsősorban, bulizni én sem jártam, nem is szeretek. Ezer más helyen is lehet ismerkedni.

jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is.
jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De akkor hol ismerkedsz?
jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sehol?
jún. 1. 20:29
 16/16 anonim ***** válasza:
Net?
jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!