Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők közvetlen munkatárssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők közvetlen munkatárssal ugye hogy semmilyen esetben nem mennek bele párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Közvetlen alatt azt értem hogy nem csak ugyanazon munkahelyen de egy irodában is dolgoztok.

tegnap 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Én nem mennék bele.
tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, dehogynem! Mindenre van kivétel.
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Én biztos, hogy nem. Sem párkapcsolatba, sem kalandba, sem flörtbe. A munkahely (és a kollégák) tabu ilyen szempontból.
tegnap 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én belemennék simán, de én olyan vagyok, hogy rövid ismerkedés után nem fogok a kardomba dőlni, ha mégsem lesz komoly a dologból, attól még haverok maradhatunk a munkahelyen részemről, nem leszek halálosan szerelmes pár randi alatt + ahhoz nekem az is kell, hogy a másikon is érezzem a komoly szándékot. Szerintem minden kapcsolatom úgy indult, hogy a férfi hamarabb szerelmes lett.

Másrészt dolgoztam egy munkahelyen a párommal, semmi gond nem volt belőle, együtt dolgoztunk, nem veszekedtünk, stb. Ha meg esetleg később lenne szakítás, azon sem aggódnék, mert 2-3 évnél tovább amúgy sem szoktam egy helyen maradni, ennyi ideig meg a legrövidebb kapcsolatom is kitartott, mióta normális felnőtt vagyok.

tegnap 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen közvetlen viszonyok arra jók csak hogy pl belehabarodom, és ugyanakkor ki is ábrándit magábol. Olyan szinten ki lehet vkit ismerni így, mintha a házastársad lenne.


Olyan még nem volt aki fellángolást hosszutávon fenn tudott volna bennem tartani ilyen kollegális viszonyok közt. Mivel emberként is simán kiismerem szex meg kapcsolat nélkül is.

A plátoi szerelmemet a meloban egy ido mulva utáltam, ma speciel unom. Levegő.

tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Miért ne? Felnőtt emberek vagyunk, de ha szakítás után nem bírnám akkor Istenkém felmondanék, bár lehet ő tenné. És akkor mi van? Nem fogom magamtól elszalasztani a lehetőséget szerelemre csak azért mert munkatárs. Annyira hülye nem vagyok.
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenre van kivétel. Cégnél van egy fiatal házaspár, ott ismerkedtek meg pár éve. Nem egy iroda, de egymás mellett volt.

Előző helyemen szintén volt egy ilyen pár. Már gyerekük is van.

tegnap 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kizárt.
tegnap 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk a cégnél minden csaj , mindegy hogy barátja van vagy házas rá van állva egy fickóra aki házas!
ma 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyam szakacs a ferje pincer , a munkahelyukon ismerkedtek meg 20 eve egyutt dolgoznak, mar nem ott ahol megisnerkedtek. De egy helyen es ezen nem is akarnak valtoztatni.
ma 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!