Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem lesz normális párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz normális párkapcsolatom a gyerekkérdés miatt?

Figyelt kérdés
Volt egy 12 éves kapcsolatom, ő egyáltalán nem szeretett volna gyereket semmilyen formában, de végül más miatt lett vége a kapcsolatunknak 4 éve. Azóta ismerkedem, de úgy érzem, hogy teljesen reménytelen a helyzetem. Csak olyan pasikkal sikerül randiznom, akik nagyon gyerekcentrikusak és 1-2 éven belül apukák szeretnének lenni. Én is szeretnék gyereket, de inkább 5-6 év múlva. Szülni viszont kizárt, hogy fogok, örökbe szeretnék majd fogadni egy kisfiút, pár évre rá egy kislányt. Randiztam már nálam 7 évvel fiatalbbal, korombelivel, nálam 10 évvel idősebbel is, mindenkinél ezt tapasztalom, hogy nekik saját gyerek kell, idegenkednek attól, hogy örökbefogadjanak. Nem érdekelnek a társadalmi elvárások, nem fusztrál, hogy a korombeliek zöme már anya, én a saját tempómban szeretnék haladni az életben.
aug. 17. 11:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
Ezt nem nekünk kell bizonygatnod, hanem a randijaidnak. Normális az, amit szeretnél, de ehhez nekünk nincs közünk. Biztosan van olyan társ, aki hasonlóan gondolkodik, mint te.
aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 38F vagyok és soha nem akarok gyereket, sem sajátot sem örökbefogadottat.

Viszont, a lehető legrosszabb opciót választod így, hogy nevelt gyereket akarsz, mert a pasik ha gyereket akarnak nevelni, akkor az legyen már a saját, ne másé.

aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Mert az a természetes, hogy aki gyereket akar, az elsősorban saját gyereket akar és nem másét. Az örökbefogadás csak amolyan B-terv szokott lenni, ha valamiért nem jön össze a saját.
aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%

Ha meg se akarsz szulni egy gyereket az már onmagában az hogy nem tudsz szeretni egy gyereket. Erre épiteni rossz omen mivel a gyerekek gyakran viselkednek abszolut kiábrándítóan utálatosan is vagy amikor 3 napja se alszol vagy 40 fokos lázad van se "hagy békén" sokmindenen csak a szeretet kötődés tud híd lenni és kitartásban türelemben segíteni. Az hogy nem szulok nem szoptatok nekem ez a része nem kell ezt nem tenném meg a saját gyerekemért ez az alap erre epíteni hát..., akkor amikor majd bajokat is okoz vagy fájdalmat de akkor is ki kell tartani mederbe terelgetni hisz te vagy az egyetlen kéz csak, aki ebbol is kisegíti, ezt bírni ehhez kell az az anyaiplusz ami benned sztem nincs meg. (Habár pl tiniként en is hasonloan gondolkodtam) Alapoktól vérzik az egész. Egyszer.


A pasik meg ezzel a g?ereket akarokkal olyanok hogy ők akarják csinálják aztán ők unnak bele meg lépnek le hogy bocsmá meggondolta. Ezekre nem lehet adni.

Akarni bármit lehet ugy hogy nem tudja mit akar mi az hogy gyerek. Ettol én még járnék bárkivel aki tetszik úgyis látom rajta hogy valojában apaságra alkalmatlan e és nem tudja mit beszél vagy egy érett pali lenne e.

aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Az egyik exen ugyanígy gondolkodott, direkt gyerekes anyukát keresett, mert saját gyereket nem akart. Ő azt mondta a csecsemőkort akarja kihagyni, nagyobb gyerekkel boldogul, de babázni nem akar. Az már más kérdés, hogy amúgy párkapcsolatra, gyereknevelésre és úgy általában véve mindenféle szociális interakcióra totálisan alkalmatlan a fazon.
aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Az örökbefogadás szép dolog, de, ha "tudod mit akarsz" akkor igencsak meg leszel késve, mire odaérsz. Nagyon sokat várnak párok 2 év alattira, aki nem cigány, nem értfogyos, nincs testi deformitása stb. És még ezekkel a gyermekekkel is súlyos gondok vannak jellemzően. Csecsemőt meg kb lehetetlen örökbe fogadni. Szóval, a világért se beszélnélek le erről, csak olvass, tájékozódj minél több platformról, hogy lásd mik a lehetőségeid.

Sajnos a remdszer sem segíti elő a gyors örökbefogadást, az első 3 év pedig meghatározó az értelmi és érzelmi fejlődésben. Hogy a hozott tulajdonságokat, nem követett terhességgel járó dolgokat, terhesség alatti szerhasználatot, alkoholizmust, fizikai bàntalmazást, éhezést stb. ne említsem.

Gyerekekkel dolgozom, óvoda, 9 örökbefogadott gyermek fordult meg a kezem alatt az elmúlt 6 évben és egyetlen cigány kislány volt, aki hozta az elvárhatót, (nem tudta, hogy cigány, fehér családban neveledett) de ő is átlag-alacsony iq-val és képességekkel, tehát egyetemet nem kell tőle várni. Egyszerű, de jó lelkű, jól nevelt, jól kezelhető, segítőkész csajszi volt. Az összes többinek enyhébb, vagy súlyosabb viselkedési és/vagy tanulási zavara van/volt. Volt olyan, akit vissza is adtak az örökbefogadástól számított egy éven belül.

A gyámhivatal emberei szépítenek a dolgokon, hogy vigyék a gyereket, rájátszanak az érzelmi vonalra, aztán otthon megnézheti mindenki kit, "mit" választott.

Ezután a "lehelletnyi" kitérő után, visszatérve a kérdésre, nagyon nehéz lesz olyan párt találnod, aki ebbe belemegy, úgy, hogy fogamzóképes. Olyat lenne érdemes keresni, aki steril valamiért, de hogy van-e erre mód, azt nem tudom.

aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
A kérdéseddel önigazolást keresel? Tényleg nem értem az ilyen jellegű kérdéseket. Ez a te ügyed.
aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Öcsémnek van gyereke, rendszeresen vigyázok rá, ha nyaralni mennek kettesben, akkor egy hetet is nálam van, imádom őt. Nem emiatt nem szeretnék szülni, nem írtam olyat, hogy mekkora gyerekeket szeretnék örökbefogadni. Olyat, akiről lemondtak a szülei a születése után, tehát még nagyon kicsi.35 éves vagyok, amit kitalálok amellett a végsőkig kitartok.
aug. 17. 11:45
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Az nem ugyanaz. Ez a vigyazok masok gyerekére ez vicc hogy ebbol kovetkeztetnek egyesek.



Egy gyerek akivel egyutt elsz szuletese ota a te gyerekkori traumáidat is felszinre fogja hozni es önmagaddal nézet szembe. Tűrőképességet tesztel es saját magad kell leküzdeni tudni is.

Az hogy neha megsimogatod vki buksiját az nullasemmi

aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Párkapcsolatok se gyerek miatt mennek tonkre hanem csak a gyerek hozza felszinre a szőnyeg alatti dolgaikat hogy nem képesek egyuttműködni se párként.
aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!