Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő miért nem képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő miért nem képes arra sem, hogy normálisan visszautasítsanak egy srácot aki nem tetszik nekik? Miért csinálják azt hogy simán csak eltűnnek és nem válaszolnak?

Figyelt kérdés

aug. 1. 08:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb férfi miért nem képes arra sem, hogy normálisan visszautasítsanak egy nót aki nem tetszik nekik? Miért csinálják azt hogy simán csak eltűnnek és nem válaszolnak?
aug. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Férfiak, nők ezt csinálják.

Amúgy azért, mert nem akarnak megbántani.

Tőlem is tűntek már el, és én is tűntem már el.

Jobb ez így, mint megmondani neki, hogy "bocs, de nem jössz be". Lehet nem viselné jól.

aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Mostanában elég sokan eltűnnek, sok a gázember.
aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Azért, mert te akarsz bárkitől is bármit, és elkezdessz neki írogatni, vagy közeledsz felé anélkül, hogy ő megkért volna rá, miért lenne köteles neked válaszolni, vagy egyáltalán elutasítani? Az ismerkedéshez 2 ember kell! Ha a masik fél nem nyitott veled ismerkedni, ha nem válaszol, vagy épp nem utasít el abból már veheted a lapot, hogy nem vagy neki nyerő, ezt pedig fogadd el ne hisztizz, miért nem áll veled szóba a másik!
aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

"Miért csinálják azt hogy simán csak eltűnnek és nem válaszolnak?"


Általában azért, mert a legtöbb srác egyáltalán nem normális és szerintem könnyebb eltűnni, mint azzal szenvedni, hogy a másik fél nem fogja fel, hogy a NEM, az nem-et jelent.


Fogadd el, hogy az internet korában mindig is lesz ilyen. Akár férfi akár nő az illető.

aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%

#4

Gondolom itt inkább arról van szó, hogy mindkét fél akarta eleinte, csak aztán valamelyik meggondolta magát, de ilyenkor nem jelzi ezt, csak felszívódik.

Én már az elején rákérdezek, hogy akar egyáltalán ismerkedni, vagy nem. Ha nem, akkor nem idegesítem nyilván!

aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, amikor én utasítottam el lányokat, akkor mindnek elmondtam, hogy sajnos nem jönnek be, nyilván kulturáltan és nem bántóan. Szerintem ha nem bunkón mondják meg, abban semmi bántó nincs, sőt sokkal kevésbé bántó az egyenesség, mint a másik teljes ignorálása....
aug. 1. 09:20
 8/23 anonim ***** válasza:
29%
Mert egy nyilt szexualis felkerest igy ignoralok
aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ezt az előző kommentem főleg a #2, #4nek írtam
aug. 1. 09:22
 10/23 A kérdező kommentje:
#8 Te meg miről beszélsz? Milyen nyílt szexuális felkérés?
aug. 1. 09:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!