Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány direkt viselkedhet ellentétesen azzal aki tetszik neki?

Figyelt kérdés
Vagy zavarban van olyankor? Szándékosan kerül,illetve a szemkontaktust is kerüli. Más férfiakkal közvetlen,barátságos.

júl. 12. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Óvodás viselkedés.

Éretlen.

júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy tetszel neki és nem félreértettél valamit?
júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha rád sem néz akkor az nem taktika, hanem szimplán nem jössz be neki.
júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy tetszel neki? Nem bámultad túl feltünően? Mert akkor csak simán kerülni akar, mert zavarja a viselkedésed. Vagy észrevette, hogy vonzódsz hozzá, ő meg nem, és ezért kerül.
júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,korábban még mosolygott meg nézett,aztán ahogy közelítettem meg próbáltam vele beszélni mintha beijedt volna.
júl. 12. 23:06
 6/9 anonim ***** válasza:
A felnőttek világában ez nincs. 44n
júl. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Huszonéves korosztályra gondoltam.
júl. 13. 08:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehát akkor megválaszoltad a saját kérdésedet. Észrevette, hogy közelítesz felé és ezt viszont ő nem szeretné ezért inkább visszafogja saját magát, hogy nehogy bármit biztató jelnek vegyél a továbbiakban.
júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem. Nem lehet tudni, mert az emberek nem értenek a gondolatolvasáshoz. Kellő tapasztalattal, emberismerettel lehet nagyobb találati valószínűséggel tippelni, hogy a másik mit miért tesz, de biztosan tudni sosem lehet.


Az ilyen jelzésekkel pont az a legnagyobb baj, hogy nagyon könnyű bármit belelátni, mögé képzelni, ami vagy ott van, vagy nincs, vagy azért csinál valamit, amit te gondolsz róla, vagy valami totál más dolog befolyásolja, amiről sejtésed sincs. Nem is fogod soha megtudni, ha nem kommunikálsz aktívan.


Kezdeményezz, szólítsd meg, beszélgessetek, ismerd meg és jobb esetben kiderül, hogy mit gondol és mért úgy reagált. Rosszabb esetben az is lehet, hogy annyira zavarban van, vagy egyéb problémája van (esetleg veled), hogy még a direkt és egyértelmű kommunikációval se mész semmire. Nélküle viszont jóval kisebb az esélyed...

júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!