Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő miért nem képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő miért nem képes arra sem, hogy normálisan visszautasítsanak egy srácot aki nem tetszik nekik? Miért csinálják azt hogy simán csak eltűnnek és nem válaszolnak?

Figyelt kérdés

aug. 1. 08:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is nehezen értelmezhető a jelenség, mert én is igyekszem korrekten normálisan lezárni mindent. 10-20 éve még a nők sem voltak ilyenek. Az utóbbi pár évben úgy tűnik a férfiak egy része is átvette ezt. Ez van.
aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#4 voltam.

Rám manapság instán szoktak rámírni pasik, némelyik arra sem veszi a fáradtságot, hogy legalább egy profilképet kitegyen magáról, vagy épp privát a fiókja, tehát szart se látni belőle, de ő ismerkedne azért. Mivel pl az insta nem táskereső egy ideig meg is írtam válaszban, hogy ez nem az az oldal és nem ismerkedek, na ilyenkor is bunkó voltam, meg qrva. Amikor kapok egy nap 5 vagy 10 levelet már úgy gondolom, nem vagyok köteles válaszolni vadidegeneknek, akik rám írnak a nagy büdös semmiből, hogy ismerkednének!

Régen fent voltam társkeresőn, ott sem válaszoltam mindenki levelére, mert egyszerűen nem vagyok rá köteles még arra sem, hogy magyarázkodjak neki, miért nem akarok tőle semmit! Ha valakinek írsz és nem válaszol, nem nyit feléd fogd fel nemnek, és nem kell hisztizni meg háborogni, miért nem kapsz választ! Senki sem köteles neked számadást adni, írni vagy bármire!

aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
12# voltam és a 4-es is egyben. Azt elfelejtettem írni, ha valakivel már elkezdtek ismerkedni mind2 oldalról, és volt kommunikáció is, akkor természetesen illik megírni a másiknak annyit, hogy bocs de nem keltetted fel az érdeklődésemet mégsem vagy bármi.
aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
37%

Hogyha én nem akarok egy nőtől mégsem semmit, akkor normális üzenetben, esetleg élőben leírok neki mindent. Hogy tudja mi a helyzet, hogy nehogy fájdalmat, vagy kétséget okozzak neki. Szeretem tudatni őszintén, játszmák, klisék nélkül, hogy miért hagyom abba az ismerkedést, beszélgetést. Elkerülöm ezzel azt, hogy másnak, illetve magamnak is kellemetlen érzést hozzak elő.


Régebben a nők is ilyenek voltak, sőt, velem volt olyan is, hogy egy lány több száz kilométert utazott azért, hogy személyesen mondja el, hogy nem szeretne tőlem semmit, mert van más a képben, illetve eléggé zavaros most jelen pillanatban a belső világa és maga sem tudja mit akar. Ez volt 15 évvel ezelőtt.


Ma meg mi megy....tiltás és kész, szerintem két kattintás, vagy két ujjhúzás és a másik azt sem tudja, hogy most mi merre hány méter. Hogy most valami rosszat írt/mondott, vagy mi van....csak rengeteg kérdőjel stb.


Ma már az emberek nem éreznek ilyen vagy olyan "fájdalmat" abba sem gondolnak bele, hogy rosszat okoznak a másiknak ezzel. És sajnos ezt a nők kezdték el, ahogy teltek az évek, úgy láttam, hogy néha néha kibökik, hogy bocsi mégsem, aztán már ez sem jött, aztán már semmi sem jött.


Szóval a nők kezdték el ezt a hirtelen eltűnést. F

aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember alapvetően nem tud kultúráltan konfrontálódni. Sokkal kényelmesebb egyszerűen eltűnni, kevesebb befektetett energia, idő. A dolog másik fele viszont az, hogy erre sokan kondícionálva is vannak. Először a neveltetés miatt: mikor a gyerek konfrontálódik a szülővel, sok szülő támadásnak veszi, és úgy is reagál rá. Így a gyerek megtanulja, hogy kerülje az ilyen helyzeteket. Azok, akik ezt megússzák felnőve tapasztalnak ilyet másoktól. Amikor az ember veszi a fáradtságot, hogy szépen, kultúráltan kifejezze az elutasítást, és erre agresszív választ kap, az erősen idegőrlő. Egy bizonyos mennyiség után sokan inkább elkerülik. Nőknél pedig bejátszik a tény, hogy fizikailag gyengébbek, és ezzel vannak, akik vissza is élnek, nyilván ez inkább személyesen áll fent.

Nem azt mondom, hogy ez fair azokkal szemben, akik tényleg normálisak, de valahol érthető a tendencia.

aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

13#


11 vagyok.


"ha valakivel már elkezdtek ismerkedni mind2 oldalról, és volt kommunikáció is, akkor természetesen illik megírni a másiknak annyit, hogy bocs de nem keltetted fel az érdeklődésemet mégsem vagy bármi"


Ez az amire sokan nem képesek. Szerinem azzal a kérdezőnek sincs baja ha random leveleket ír lányoknak és egy részük nem is reagál.

aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

#4, #12, #13;


Amit a 12es válaszodban írtál, azt egyébként teljesen megtudom érteni. Viszont akkor lehet az én hibámból elbeszéltünk egymás mellett. Nyilván, én nem azokra az esetekre gondoltam, ahol egy teljesen vadidegen srác, nyomulva, kellemetlenül próbálkozik, aki ha elutasítják, nem ért a nemből, továbbra is erőlteti, és még sértegetni is kezdi a lányt. Az ilyet lehet, is szerintem kell is ignorálni, tiltani. De itt nem erről van szó, hogy random ráírtam, hanem inkább arról amit a #13as kommentedben írtál. Tehát beszélgettünk, volt kommunikáció, egyébként személyesen is ismer... Tehát én ezért nem értem, hogy miért nem adta tudtomra, hogy csak annyi a helyzet, hogy nem jövök be neki. Nekem ez így most rosszabbul esett, mintha megmondta volna, mert így most nem tudom, hogy azért nem ír, mert valami rosszat írtam, vagy ennyire gáznak, kellemtelennek tart, stb...


És azt is értem amit a #15 ír, bár szomorúnak tartom, hogy nem tudnak konfrontálódni az emberek. Szerintem egy kulturált nemben, elutasításban semmi bántó szándék nincsen. Egyszerűen mindekinek vannak olyan emberek, akik tetszenek nekik, és vannak olyanok, akik meg nem. Akik meg nem tetszenek nekik, azokkal nyilván nem akarnak párkapcsolatot, de szerintem ezt meglehetne mondani. Főleg azért, mert mondjuk egy olyan partnerrel szemben, aki normálisan kommunikált és állt a másikhoz, azzal szemben elég bántó tud lenni a figyelmen kívül hagyás, és szellemnek nézés.


Hosszú lett ez a valaszomz, azért remélem valaki el is olvassa😅

Amúgy az írásom pillanatáig 16 válasz van, és egyébként 95%ban értelmes válaszok jöttek, és azok is értelmesen írták le a véleményüket, akik nem értenek velem egyet, máshogy gondolkoznak a témában, szóval köszönöm nektek a válaszotokat! :)

aug. 1. 10:56
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi a valószínűsége annak, hogy egy nő, normális fogja lezárni az ismerkedést, ha a tapasztalata többségében az, hogy elhordják mindenek, ha ezt közli normális formában? És a férfiak, akik nem tűnnek, csak úgy el, hanem normálisan közlik az elutasítást hányszor kapnak vállalhatatlan stílusú választ rá?
aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"10-20 éve még a nők sem voltak ilyenek"


De. Mert 10-20 éve plusz volt az online az életünkben, nem az alap. Gen Z meg lejjebb azok, akik nem tudják a két életet különválasztani. 10-20 éve senki nem akadt ki ezen. Létezett ghostolás, "kiikszelés", csak nem nyávogott mindenki ezen.

aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
68%

Úgyis goninak fogok tűnni, de aki idejön sírni, hogy letiltottál vagy eltűntek, akik beszéltek vele, azok valahol bizonyítják a ghostolók igazát. Ha elolvasnánk az összes üzenetet, látnánk, hogy mi miatt történt az otthagyás.


Akármit tesznek egy nővel, megkapja, hogy legyen jobb szűrője - szerintem sokan pont azért akadnak ki, mert fennakadnak a szűrőn.

aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!