Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő miért nem képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő miért nem képes arra sem, hogy normálisan visszautasítsanak egy srácot aki nem tetszik nekik? Miért csinálják azt hogy simán csak eltűnnek és nem válaszolnak?

Figyelt kérdés

aug. 1. 08:58
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

#20as

Akkor nem sikerült megértened mi a baj. Nem azért "sírok" mert jajj, nem én jövök be neki, hanem megállapítottam, hogy szerintem szebb lett volna, ha szól, és elmondja. Mint ahogy eddig voltak lányok akik képesek voltak erre, és ahogy jeleztem, amikor én szakítottam meg a kapcsolatot, én is normálisan elmondtam hogy ne haragudjon, de nem keltette fel az érdeklődésem/nem jön be...

Szóval mégegyszer, én nem azon "sírok", hogy fennakadtam a szűrőn, és miért nem engem választott.

aug. 1. 11:49
 22/23 anonim ***** válasza:
41%

Baromságon sírsz. Olyanon, ami nem érdemli meg az energiádat.


Két verzió van. Te voltál fasz, vagy ő volt fasz.


Ha ő volt fasz, mi a baj? Azért sírsz, mert a szemét kivitte magát?


Megmutatta neked, ki ő. Neked nem kéne olyan ember, aki így intézi a dolgokat, nem? Akkor örülnöd kéne. Ha velem akarna valaki szarul bánni, ehelyett csak simán békén hagyna, megköszönném az égieknek, hogy nem kell vele foglalkoznom.


Nem úgy reagál, mint te? Ezt már ovi környékén megtanuljuk, amikor nem értjük, miért üvölt a másik gyerek vöröslő fejjel.


Ahelyett, hogy hálás lennél, fürdesz a rosszban. A másik már rég kilépett ebből, elfelejtett, te meg még mindig dagonyázol a rossz érzésekben.


Soha nem lesz olyan, hogy az emberek úgy reagálnak, ahogy te, vagy ahogy te szeretnéd.


Ha rá haragszol, azt könnyű lesz elengedni. Ha magadra, mert egy jó tulajdonság vagy szép mosoly mellé odaképzeltél többet is, és a valóság nem egyezik az álomképpel, azt pedig magaddal kell lerendezni.

aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
85%

Fel se fogják az elutasítást.


Nem egynek mondtam hogy nem de azért sértőtgetnek zaklatnak mobbingolnak a meloban.

Aztan társkeren megirtam csak cset, találkozni nem akarok, de csak zaklat tovább a találkozóval.

Vagy szexben pl utálom ezt azt de mégis erőltetnék.

Vagy nem akarok elmenni valahova, nyiltan közlöm, de kocsival mégis arra/oda visz, aztán még kihoz engem hisztisnek, még neki áll feljebb.


Nem a nők nem utasítják el a pasikat normálisan, hanem a pasik nem fogják fel az elutasítást, mert fogykosak.

aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!