Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tetszik senki? Miért nem vonzodok senkihez? Ez valami agyirendellenesseg?

Figyelt kérdés
31eves vagyok, és életem során vagy 3 férfi mozgatott meg. Ez tuti nem normális. És még szerelmes se voltam sose. Mondjuk eza kevesebb baj. De az h soha nem vonzodok senkihez az nem normális. Utoljára vagy 6eve tetszett valaki.

júl. 9. 22:50
 1/10 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Nem vagy véletlenül aszexuális?


Számomra is nagyon kevesen tetszenek az ellenkező nemből. Nem akarok különösebben számokba bocsátkozni, de elenyésző az akihez tudok igazán vonzódni.

júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, előbb írtam h 3 emberhez már vonzodtam. Parkapcsolatom is volt már. De sose voltam szerelmes. És azért szem nem normális h 30 fölött csak 3 férfi tetszett. Most is évek óta nincs 1 férfi aki csaktetszedjen külsőre akár. Semmi. Más meg havi szinten tudja mondani h ez is jól néz ki meg az se rossz. Még 1 szineszre se tudom azt mondani h tetszik vagy 1 enekesre.
júl. 9. 22:56
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk társkeresőn 100-ból hány pasi tetszik akivel akárcsak beszélgetni is elkezdenél? 1?
júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően 24 éves koromra nekem is csak 2 férfi tetszett összesen, még a hírességek 99.99%-a sem vonzó nekem, bár én szerelmes voltam már. Viszont nem igazán értem, egy idegenhez miért kéne vonzódnom.
júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még nem jött az utadba olyan valaki.
júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ha nem normális akkor mi van? Akkor is ez van.Ilyen vagy,fogadd el. Nem is kell hogy másmilyen legyél
júl. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Mert még nem találkoztál velem😉
júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolnék egyből valami rendellenességre. Baromi kevés a jó férfi. Aki ki is néz valahogy, annak is sokszor elég megszólalnia vagy meglátja az ember a gesztikulációját, a mimikáját, a mozgását, a viselkedését, már agyon is vágta vele a kinézetét... Az is rengeteget számít, hogy hol élsz: Budapesten vagy nagyobb városokban jobbak az esélyeid belefutni vonzóba, egy kisebb városban vagy pláne falun... hát... ahhoz sok szerencsét...
júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem találkoztál a megfelelővel.

Az sem könnyű.


Én egy kb 30000 fős városban élek. Hetente kb 1 nővel találkozok aki korombeli és tetszik. A többi a fene tudja hol van.


Ha nem Pesten dolgoznék soha nem lett volna senkim


Szóval szerencse kell, hogy egyáltalán összefuss vele.

júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6: azért amikor szingli vagy és párt keresnél, eléggé megnehezíti a te saját életedet, úgyhogy nem épp jó hozzáállás, hogy "ez így van jól".
júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!